Тазостегновий і колінний хрящі можна відновити – ось суміш із 4 трав

Є мільйони людей, які страждають від болю в стегнах і колінах. Ці болі часто є наслідком генетичної схильності або травм або зносу суглобів, спричинених віком.

За даними CDC, майже у половини всіх американців розвивається артрит колінного суглоба до 85 років, а у чверті може розвинутися артрит кульшового суглоба. Ураження цих суглобів також дуже поширене в молодшому віці.

У більшості людей у ​​певний момент болить коліно або тазостегновий суглоб. Оскільки ці великі суглоби повинні підтримувати всю вагу нашого тіла, забезпечуючи при цьому широкий діапазон рухів.

Вони витримують вагу вашого тіла і повинні функціонувати належним чином, щоб забезпечити рухливість, яку більшість людей сприймає як належне, доки не втручаться травми, артрит чи інші проблеми. – Harvard Health Publishing

Існує природний і ефективний спосіб регенерації хряща тазостегнового і колінного суглобів і полегшення виснажливого, сильного болю.

Необхідні інгредієнти: м’ята, шавлія, розмарин, чебрець, 1 л води.

Спосіб приготування: Коли вода закипить, додайте по 1 чайній ложці кожної трави. Накрийте кришкою і дайте охолонути протягом 15 хвилин, потім процідіть, підсолодіть медом і охолодіть.

Спосіб споживання: Рекомендовано по 1 склянці 2 рази на день (вранці натщесерце та перед сном).

Інтенсивність болю зменшиться протягом 1 тижня і поступово всі симптоми зникнуть. Рекомендується повторювати лікування курсами кілька разів на рік.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *