Цибуля успішно лікує наступні 5 хвороб – як її споживати при лихоманці, детоксикації, запаленні, опіках та […]

Цибуля багата на вітаміни, мінерали та антиоксиданти та має низьку калорійність. Серед антиоксидантів, що містяться, ми згадуємо кверцетин, який скасовує дію вільних радикалів.

Цей овоч можна вживати як у вигляді соку, так і в такому вигляді, в цьому випадку він може прискорити лікування респіраторних захворювань. Він також знижує ризик розвитку раку, покращує настрій, а також підтримує здоров’я волосся та шкіри.

Цибуля бореться із запаленням

Хронічне запалення є основою багатьох станів і захворювань, а серед причин запалення – цукор, рафінована мука. оброблені харчові продукти, штучні підсолоджувачі, низьке споживання свіжих овочів, транс-жири, засоби особистої гігієни з токсичними інгредієнтами та забруднення повітря.

Багато експертів стверджують, що фітохімічні речовини в цибулі протидіють фактору запалення, особливо при таких захворюваннях, як астма, артрит та інші респіраторні інфекції.

Знижує жар

Цибуля показана при застуді та грипі, оскільки вона знижує жар. Застосовувати його потрібно зовнішньо, по половинці цибулини в кожен носок. Він спить з ними, щоб знизити температуру вночі.

Він очищає організм

Відповідно до дослідження, нещодавно опублікованого у відомому медичному журналі Gastroenterology and Clinical Hepatology, поєднання цибулі з куркумою викликає синергетичну хімічну реакцію: «Через три місяці спостерігалося зменшення кількості поліпів у чотирьох із п’яти пацієнтів. Побічні ефекти були мінімальними (легка діарея)».

Рак ендометрія, стравоходу, нирок, порожнини рота, яєчників, підшлункової залози, передміхурової залози та шлунка сприйнятливі до аліцину та кверцетину.

Захищає серце

Завдяки вмісту антоціану, потужного антиоксиданту, цибуля знижує рівень холестерину ЛПНЩ, а разом з ним і ризик серцево-судинних захворювань. Саме сірчані сполуки перешкоджають агрегації тромбоцитів і згортанню крові, тим самим знижуючи ризик інсульту та інфаркту.

Заспокоює опіки шкіри

Кверцетин і сірка в цибулі заспокоюють біль і запалення, а також запобігають появі пухирів. Щоб заспокоїти опіки, покладіть на уражену ділянку скибочку свіжозрізаної цибулі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *