Рецепт природного очищення нирок – розчиняє камені, виводить пісок і лікує цистит

Цей рецепт століттями використовується в народній медицині, щоразу підтверджуючи свою ефективність. Він виготовлений на основі зерна і, як кажуть, творить чудеса в лікуванні каменів у нирках і запобіганні каменям у сечовивідних шляхах та інфекціям сечовивідних шляхів.

Багато людей страждають від сечокам’яної хвороби, яка є болючим і неприємним захворюванням, яке викликає багато проблем. Цей природний рецепт ефективно очищає нирки, виводить пісок і каміння з нирок і сечового міхура і успішно лікує цистит.

Ось правильний спосіб приготування засобу та його застосування

Увечері промийте в теплій воді 200 грам пшона. Помістіть пшоно в 3-літрову банку, а потім залийте її на ⅔ гарячою водою. Накрийте банку, добре струсіть, укутайте чим-небудь теплим і залиште на ніч.

Наступного ранку ви знову струсіть банку, а потім процідіть непрозору рідину в іншу ємність: це ваші ліки. Залишки пшоняної крупи також не викидайте: з неї можна приготувати корисний і смачний сніданок (1 склянка крупи, 3 склянки води, спеції — проварити 15 хвилин).

Щовечора готується нова порція на наступний день, протягом 10-15 днів лікування, під час якого камені повинні подрібнитися і вийти через сечовивідні шляхи.

Включити в раціон пшоно

Це допомагає здоров’ю нирок і сечового міхура, а запобігання утворенню каменів дасть вашому організму можливість уникнути можливих захворювань і очиститися природним шляхом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *