Ось 3 засоби, які позбавляють ваше тіло від хвороб і токсинів – тримайте ноги в цій суміші 20 хвилин

Тіло може досить швидко і ефективно очиститися від токсинів, і для початку потрібно наповнити ванну або миску теплою водою.

Це допоможе вам розслабитися і вивести токсини з організму, а це означає зміцнення імунітету, стійкість до втоми і захист ніг від грибкових інфекцій.

Засіб 1

Вам знадобиться 1 склянка яблучного оцту, 1 склянка гімалайської або морської солі, 2 склянки харчової соди і 10 крапель будь-якого ефірного масла.

Розчиніть сіль у скляній банці з гарячою водою, потім вилийте в теплу воду для ванни. Додайте інші інгредієнти і тушкуйте 20 хвилин.

Якщо ви робите тільки ванночку для ніг, використовуйте лише 2 столові ложки харчової соди, по 1 столовій ложці солі та оцту та 2 краплі ефірного масла.

Засіб 2

Вам знадобиться 1 склянка гімалайської або морської солі, 10 крапель будь-якого ефірного масла і 50 г білої або блакитної глини.

Розчиніть сіль і глину в гарячій воді, додайте ефірну олію і перемішайте пластиковою ложкою.

Вилийте суміш у ванну.

Засіб 3

Потрібно 1 столова ложка порошку імбиру і 1 склянка 3% перекису водню.

Додайте інгредієнти у ванну, добре перемішайте і витримайте 30 хвилин. Якщо ви робите тільки ванночку для ніг, додайте тільки 2 столові ложки перекису і 1 чайну ложку імбиру.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *