Названі найкращі продукти для зміцнення імунної системи

Медики розповіли, які продукти необхідно включити в раціон для зміцнення імунітету. Ні для кого не буде секретом те, що збалансоване, насичене вітамінами, харчування – один із найбільш ефективних і доступних методів, а також – найменш шкідливий.

Для того, щоб не захворіти взимку потрібно якомога частіше вживати ці продукти.

ІМБИР

Корінь імбиру легко справляється із хвороботворними мікроорганізмами, що потрапляють в організм людини. Не можна не відзначити того факту, що він позитивно впливає на обмін речовин і травлення, завдяки чому імунна система стає сильнішою, тому що їй не потрібно витрачати сили на усунення з кишківника токсинів і бактерій – цим займуться речовини, що входять до складу імбиру.

МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ

Ламінарія та фукус стимулюють виробництво нових імунних клітин і гормонів, тому їх бажано вживати регулярно. Тим більше, що такої кількості йоду, як у морських водоростях, ви не знайдете в жодному продукті.

МЕД

Цей продукт вважається одним із найпотужніших антисептиків. Раніше його навіть використовували замість мазі для відкритих ран. До того ж, мед має протизапальну, противірусну, бактерицидну та імуностимулюючу властивості.

ЖУРАВЛИНА

Крім того, що в ній міститься вітамін С, ще й має противірусну, а також антибактеріальну властивості. З її допомогою можна запобігти зараження сезонними вірусами та швидше вилікувати, якщо все-таки інфекція потрапила до організму.

НАСІННЯ ГАРБУЗА

За його допомогою не лише можна позбутися глистів, а й інших паразитарних мікроорганізмів, а також і вірусів. У насінні є вітаміни А, групи В, С і Е, а також безліч корисних мінералів і речовин, завдяки яким надається підтримка імунної системи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *