Продукт №1 у світі від холестерину, серцевого нападу, гіпертонії та інсульту!

Один із найкорисніших продуктів на землі!

Фініки є одним з найкорисніших продуктів на планеті, і вони містять безліч здорових компонентів, які можуть лікувати різні проблеми зі здоров’ям, у тому числі високий рівень холестерину, інсульт, серцеві напади та гіпертонію.

Завдяки високому вмісту поживних речовин фініки можуть забезпечити численні переваги для здоров’я, зокрема:

УБЕРІГАЮТЬ ВІД НАПАДІВ СТЕНОКАРДІЇ.

Фініки є багатим джерелом калію, який є особливо важливим мінералом для запобігання інсультів і сприянню здоров’я нервової системи.

РЕГУЛЮЮТЬ РІВЕНЬ ХОЛЕСТЕРИНУ.

Фініки очищають кровоносні судини та запобігають утворенню тромбів. Таким чином ці плоди регулюють нездоровий рівень холестерину.

РЕГУЛЮЮТЬ КРОВ’ЯНИЙ ТИСК.

Завдяки високому вмісту натрію і калію, люди, які страждають на високий кров’яний тиск, повинні регулярно споживати фініки. 5-6 штучок містять близько 80 мг магнію, необхідного для правильного кровотоку та що поширюється через кровоносні судини. Артеріальний тиск може бути знижений завдяки 370 мг магнію.

УКРІПЛЮЮТЬ СЕРЦЕ.

Замочіть кілька фініків на ніч у воді, а вранці видаліть кісточки й додайте їх в коктейль або з’їжте одразу.

ЗАПОБІГАЮТЬ ДІАРЕЇ.

Фініки мають високий вміст калію, який запобігає проносу, оскільки покращує флору шлунка та кишківник, а також підтримує хороші бактерії.

ФІНІКИ МАЮТЬ ВИСОКИЙ ВМІСТ ЗАЛІЗА.

Залізо є надзвичайно корисним у разі анемії у дітей та вагітних жінок. А саме, 100 г фініків містять 0,9 мг заліза, що становить 11% від добової дози, що рекомендується. Залізо підтримує потік кисню через кров і позитивно впливає на гемоглобін та еритроцити.

ЛІКУЮТЬ ЗАПОРИ.

Фініки лікують запор, оскільки мають легкий проносний ефект. Просто замочіть їх у невеликій кількості води на ніч, а вранці з’їжте.

СПРИЯЮТЬ СХУДНЕННЮ.

Споживання фініків натщесерце вранці ефективно запобігає збільшенню ваги, і через те, що вони не містять холестерин, вони можуть допомогти вам контролювати свою вагу. Проте зазначимо, що вони мають високий вміст цукру, тому їх не їдять у надмірних кількостях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *