Попрощайтеся з хронічною втомою, запамороченням, вовчаком, фіброміалгією, артритом, хронічною втомою та захворюваннями щитовидної залози

Сучасне суспільство спонукає нас вести нездоровий спосіб життя, від їжі до навколишнього середовища. Ми живемо в суцільному стресі! Всі ці елементи руйнують наше здоров’я, призводять до появи захворювань, які потім потребують лікування, і це порочне коло продовжується. Незалежно від ситуації, завжди вибирайте природне лікування.
Чебрець – це рослина з багатьма властивостями: він багатий такими мінералами, як кальцій, залізо, калій і антиоксидантами.

Чебрець часто використовують у фармацевтичній промисловості для приготування ліків, які лікують розсіяний склероз, вовчак, ревматизм, артрит і фіброміалгію. Ця трава вирівнює артеріальний тиск, лікує кашель і бронхіт, допомагає будувати клітини крові, лікує хронічну втому, запаморочення, вовчак, фіброміалгію, ревматоїдний артрит, астму, розсіяний склероз і Хашимото.

Ось рецепт!

Інгредієнти: жменя чебрецю, 1 склянка води, мед (за бажанням).

Спосіб приготування: чебрець помити і покласти в миску. Закип’ятіть воду і покладіть її на чебрець. Дайте настоятися, потім процідіть. Можна додати мед.
Використання: пийте щодня, і ефект вас вразить!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *