10 ознак того, що кров стала густою — перевіряємо себе самі

Медики назвали 10 ознак того, що кров стала густою, які ні в якому разі не треба ігнорувати. Читаємо і перевіряємо себе самі. Бо кожен має це знати! Ніхто не любить мати справу з несправностями та аномаліями, що впливають на наш організм. Однак, будь-який вид неправильної роботи повинен лікуватися відповідно. В іншому випадку проблема ростиме і викликатиме емоційні та фізичні ускладнення.

Однією з таких проблем, на яку ми часто не звертаємо уваги й тому не вирішуємо, є тромби. Згустки крові є одними з найбільших «тихих вбивць». З усім тим, багато людей не знають інформації про те, як розпізнати симптоми згустків крові й, як діяти з цього питання відразу.

Для цього сьогодні ми перерахуємо першу десятку початкових симптомів тромбів, які можуть викликати серйозну небезпеку для здоров’я.

Біль або набряк ноги

Більшість згустків крові формуються в ногах. Таким чином, завдаючи серйозні набряки й біль. У цьому випадку ваші вени почнуть збільшуватися. І оскільки м’язова область тут досить товста, згусток не покине тіло так легко.

Тепло

Якщо починаєте відчувати тепло в одному місці на вашій нозі, то можете страждати від згустків крові. Крім підвищення температури, також можете відчувати свербіж і біль в цьому районі.

Виснаження

Коли відчуваєте надмірну втому, і у вас немає вагомих причин для цього. Плюс, серце в такому випадку працює швидше і в результаті перевантажує себе.

Нерівне дихання

Якщо ваше дихання збивається, причиною цього можуть бути тромби. Згустки крові впливають на нормальну роботу легенів і серця, що в кінцевому підсумку викликає задишку.

Біль в грудях

Згустки крові можуть легко потрапити в легені. Це призводить до незвичайного болю в грудях, який поширюється в сторону.

Біль під час руху

Навіть найменші рухи можуть переміщувати тромби та викликати біль у відповідь. Найпростіші рухи, такі як нахил або чхання, перетворяться в біль, якщо діагноз — згустки крові.

Раптовий кашель

Серед багатьох симптомів згустків крові раптовий кашель без поважної причини є найсерйознішим. Якщо іноді кашляєте, знайте, що проблема може бути викликана тромбом.

Спазми

Спазми відбуваються з різних причин, і тромби є однією з них.

Біль в ногах і литках

Біль в ногах, який поширюється на ікри, ймовірно, робота згустків крові. Згустки запобігають потраплянню кисню в стопу й ікру, що викликає біль і напругу в цій області.

Інші причини

Зазвичай, коли утворюються тромби, серце б’ється швидше. Це може привести до лихоманки або запаморочення. І хоча ці свідчення зазвичай супроводжуються іншими симптомами, завжди повертайтеся до цього списку, щоб отримати чіткішу картину.

Ось такі 10 ознак того, що кров стала густою. Тепер ви їх знаєте, тому перевіряємо себе самі. Але якщо все ще сумніваєтеся, запишіться на прийом до лікаря й отримаєте поради та правильний діагноз.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *