Цей сироп сильніший за пеніцилін! Він вбиває всі інфекції і бактерії в організмі

Сьогодні позбутися бактерій і інфекцій стало досить складно, багато в чому через надмірне використання антибіотиків. Але найкращий спосіб зміцнити нашу імунну систему і відновити здоров’я – використовувати натуральні інгредієнти. Це може здатися дивним, але в багатьох випадках вони набагато ефективніше за антибіотики.

Ми знайшли природний рецепт з трьох інгредієнтів. Народні цілителі запевняють, що цей засіб у 10 разів ефективніше за антибіотики. Він допомагає при лікуванні респіраторних інфекцій, астми, респіраторного дистрес-синдрому, болю в горлі, постійного кашлю і хронічного бронхіту.

Склад

  • 2 зубчики часнику
  • ½ склянки води
  • ¼ склянки яблучного оцту
  • ½ склянки натурального меду

Насамперед потрібно подрібнити зубчики часнику. Потім перелийте інгредієнти в банку, добре перемішайте дерев’яною ложкою і дайте суміші настоятися 8-10 годин.

Якщо ви захворіли, рекомендується приймати сироп по одній столовій ложці кожні пару годин, поки стан не покращиться.

Якщо ви не хворі, але хочете зміцнити свою імунну систему, рекомендована доза становить 2 столові ложки на день.

Дивовижний вплив на здоров’я

1. Часник століттями використовувався для лікування дихальних шляхів завдяки своїм потужним антибактеріальним і противірусним властивостям.

Основна перевага часнику пов’язана з його активним інгредієнтом під назвою аліцин. Було науково доведено, що аліцин у 10 разів ефективніший, ніж пеніцилін.

2. Яблучний оцет володіє досить потужними противірусними і антибактеріальними властивостями, які дуже корисні в боротьбі проти бактерій і вірусів.

У ньому також багато корисних ферментів, бактерій і мікроелементів, які дуже важливі для здоров’я в цілому, а не тільки для респіраторних захворювань.

3. Мед діє як антиоксидант, знищує вільні радикали. Він також багатий на вітаміни, мінерали та ферменти.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *