Нестача цього вітаміну викликає сильний біль у спині та суглобах – більшість із нас відчуває його дефіцит

Простий дефіцит одного вітаміну може викликати сильний біль у суглобах і спині. Йдеться про вітамін D, який більше схожий на гормон.

Вітамін D виробляється не щитовидною залозою, а шкірою, яка піддається впливу сонця. Він необхідний для багатьох процесів в організмі.

Наприклад, для виробництва кортизолу потрібна велика кількість вітаміну D, а недостатня кількість кортизолу викликає запалення та біль у суглобах. Біль у спині пов’язаний з дефіцитом вітаміну D і вітамінів B5, B6 і B12.

Судоми є ознакою дефіциту вітаміну D і зазвичай свідчать про дефіцит кальцію. Інші симптоми включають спазмофілію. У населення спостерігається загальний дефіцит вітаміну D через неправильне харчування. Українці споживають дуже мало риби, а найважливішим джерелом вітаміну D є жирна риба. Інші продукти, які можуть допомогти нам накопичити вітамін D, це сири, яєчні жовтки та яловичина.

« У нас є думка, що жирна риба товстіє, а як щодо жирного м’яса? Жирна риба дуже корисна і корисна для організму. Має бути більш чітка освіта населення щодо споживання риби. Як у дорослих, так і у дітей. “, – каже доктор Дойна Катріну, діабетолог і дієтолог.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *