Капустяна припарка – чудодійний засіб від 1000 недуг – як її використовувати і від чого вона допомагає

Застосування капусти бере свій початок з античності, тому метод успішно витримав випробування часом. Римляни застосовували капусту всередину і зовнішньо, використовуючи всю рослину після відварювання. Ремберт Додоенс (1517-1585), лікар німецьких імператорів, пише у своїй праці «Історія рослин»: «Капустяний сік очищає і лікує всі нариви. У суміші з медом виходить чудовий сироп проти кашлю та захриплості. Варена капуста лікує нариви».

У сучасній практиці капусту використовують, як правило, в натуральному вигляді, в сирому вигляді, без будь-яких добавок. Слід підкреслити, що використовуються всі види капусти, в тому числі і червонокачанна.
Капустяна припарка є чудодійним засобом, оскільки експерти та дослідники ще не відкрили секрету цієї техніки. Його знають і використовують багато людей, але ніхто не може точно сказати, що надає йому таку цілющу дію.

ПРИ ЯКИХ СТАНАХ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ КАПУСТЯНУ ПРИПАРКУ?

– блювота
– кропив’янка
– кір –
скарлатина – оперізувальний
лишай –
екзема
– висипні захворювання
– бешиха (гангренозна, травматична)
– запалення капілярів, кровоносних судин, лімфатичних вузлів
– травми
– рани
– лихоманка
– малярія
– невралгія будь-якого виду
– ревматизм
– коксалгія
– діабет і подагра
– мігрень
– астма
– коклюш
– бронхіт
– запалення очей

Також капуста нормалізує температуру тіла. Хоча в це може бути важко повірити, деякі серйозні захворювання, здається, спричинені певними токсинами, які капуста завдяки своїй дії виводить через шкіру. Цей процес доктор Блан назвав «очищенням шкіри».

Очищення капустою – це засіб, доступний будь-якому хворому, і лікарі можуть призначати його при всіх шкірних захворюваннях, а також при деяких хворобах внутрішніх органів. Капустяний лист має також дезінфікуючу дію, яка особливо проявляється при блювоті, гангрені тощо. Це також заспокійливий засіб, який не втрачає цю властивість при тривалому застосуванні, як у деяких фармацевтичних препаратів.

Як діяти далі

Перед використанням листя необхідно промити. Якщо ми залишаємо листя цілими, видаляємо товсте центральне ребро, потім притискаємо пляшкою або дерев’яним молотком, щоб вони розм’якшилися і виділився сік рослини. Перед їх використанням листя трохи прогрійте. Їх можна наносити в кілька шарів, а в кінці все фіксується стяжкою. Для менших компресів капустяний лист розрізають на кілька смужок, відповідно до розміру місця накладання, потім смужки пресують, нагрівають і розташовують шарами. І в цьому випадку її перев’язують бинтом.

ПРИМІТКИ:

1. Для повної ефективності капустяний лист повинен бути багатим соком, і чим він зеленіший і густіший, тим активніший. Якщо він сухий, він стає неактивним.
2. Якщо після 12-годинного застосування листок зберіг свій свіжий і зелений колір, він все ще придатний для використання та активний, навіть якщо почалися виділення та нагноєння.
3. Якщо лист побуріє, то виділення або гній містять їдкі речовини.
4. Якщо лист жовтіє, сохне або в’яне, то хвороба або дуже непокірна, або її вилікували попередніми компресами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *