Ніколи не пізно знову стати молодим: як за допомогою методики Сенфорда Беннета можна підтягнути обличчя не виходячи з дому

Сенфорд Беннет зміг в 72 роки мав кращий вигляд, ніж в 50! І це — завдяки розробленій ним гімнастиці в ліжку.

До 50 років він був звичайним бухгалтером з в’ялими м’язами та безліччю захворювань.

Результат вражаючий:

Зверніть увагу, що крім розгладжених зморшок можна побачити таке:

  • покращилася позиція брів (і, як наслідок, зникли міжбрівні заломи);
  • відновилася підшкірно-жирова клітковина (так-так, я тепер добре знаю, що таке можливо!);
  • збільшилися очі (завдяки тому, що піднялася повіка).

Стан тіла вражає. Це справжній прорив!

Комплекс від Сенфорда Беннета. Основні прийоми та вправи

Робота з обличчям

Для впливу на шкіру Беннет рекомендує використовувати тільки власні руки й пальці. А щоб уникнути розтягування шкіри та розширення пор, потрібно працювати акуратно, не перестаратися.

Використовується кілька прийомів:

1. Перетирання пальцями

Великим і вказівним пальцем однієї руки захоплюємо шкіру, а подушечкою пальця іншої руки обережно розтираємо шкіру в цій складці. Попередньо можна змастити обличчя масажною олійкою або кремом, якщо у вас суха і чутлива шкіра. Особливу увагу рекомендується приділити кутикам очей, обличчю, скроням і в ділянці перед вухами.

Беннет підкреслює, що не можна терти надто енергійно! Терти дуже обережно, повільно і спочатку — буквально кілька секунд.

2. Масаж долонями. Підборіддя.

  • Жувальні м’язи та м’язи підборіддя багато в чому відповідають за овал обличчя. І вимагають глибокого опрацювання. Беннет рекомендує використовувати подушечку долоні. Рух іде по нижній щелепі знизу вгору. Такий масаж діє на глибокі шари, а не на шкіру. Відчуйте під долонею всю лінію щелепи. Повторюємо 10-15 разів.
  • Допомагає повернути юнацьку форму підборіддя. Розміщуємо долоні так, щоб нижня щелепа опинилася посередині руки (там якраз є заглиблення в подушечці долоні) та досить сильним глибоким ковзаючим рухом опрацьовуємо м’язи від центральної лінії підборіддя вгору по щелепі. Повторюємо 10-15 разів.

3. Робота з м’язами обличчя

Так називає цей прийом Беннет. Насправді задіяні переважно м’язи щік. Сенфорд пропонує притиснути долоні щільно до щік і провести з відчутним натиском вгору, до щік або куточків очей. Повторити 10-15 разів. Поступово можна збільшувати кількість повторень.

Також можна виконувати масаж спочатку по одній щоці, потім — по інший.

4. Робота з м’язами рота

Цей прийом допомагає позбутися від усіх видів зморшок навколо рота і в’ялості “сфінктера рота”, як називає його Беннет.

5. Робота з м’язами на скронях.

Ставимо долоню так, як зображено на ілюстрації та відчутно проводимо долонею у напрямку м’язів скроні: від щоки по діагоналі вгору, до волосяного покриву біля скронь.

Весь комплекс роботи з обличчям займає буквально кілька хвилин. Якщо ви звернули увагу, то в ньому немає масажних рухів для чола. Тому з чолом працюємо в техніці “перетирання”.

Трохи про Сенфорда Беннета

Свій унікальний комплекс прийомів для обличчя та тіла Сенфорд описав у 2 книгах:

  1. У 1907 році — в книзі “Вправи в ліжку: історія про те, як старе тіло і обличчя стали молодими”. Там Беннет розповів про систему з 35 вправ, які робив щоранку, ще лежачи ліжку. Працював виключно з власною вагою. І це дозволило йому наростити непогану мускулатуру. З’явився рельєф, а тіло набуло юнацької підтягнутості.
  2. У 1912 році – в книзі “Старість, її причини та профілактика” Беннет розглянув тему здоров’я ще більш широко.

У Сенфорда була не найкраща спадковість: батька не стало вже у віці 42-х років, ніхто з родичів не відрізнявся довгожительством. І сам Беннет до 50 років був просто наочним посібником для лікарської практики: цілий букет хвороб, раннє облисіння, ревматизм, проблеми зі шлунково-кишковим трактом, виснажене обличчя з запалими очима, обвислими щоками та безліччю зморшок. Додайте до цього в’ялі м’язи тіла, і ось вона — повна картина.

Не бажаючи миритися з перспективою завершити свої дні в прогресуючому старінні, Беннет розробив власний комплекс. Він складався з 35 вправ, які Сенфорд виконував щоранку ще в ліжку, відразу ж після пробудження.

Невідомо, яких результатів в плані довгожительства та здоров’я добився б Беннет, якби не трагічна загибель у віці 80 (в деяких джерелах – 85) років.

Погляд Беннета на омолодження та оздоровлення

Беннет в 50 років припинив приймати всі лікарські препарати й зробив висновки, що здоров’я треба шукати не в аптеках. А в тому, що подарувала сама природа: чиста вода, свіже повітря, сонце, раціон, дотримання чистоти та регулярна фізична активність.

Сенфора Беннета називають дідусем лицьового самомасажу.

Сенфорд відверто критикував косметичний підхід до поліпшення якості шкіри обличчя: ніякий крем не здатний дати довготерміновий ефект і наситити шкіру так, як це зробить масаж.

Але жінки більше звикли до того, в чому нас переконує реклама: ніби якийсь крем зможе повернути молодість шкірі. Звичайно, це легше: відкрити баночку та нанести засіб.

Сенфорд переконливо розповідає: речовини, які наносяться на поверхню, не можуть проникати в глибокі тканини. І ні шкіра, ні тим більше м’язи, не можуть “насититися” за допомогою крему. Щоб відновити шкіру, повернувши їй гладкість та пружність, можна використовувати тільки долоні своїх рук і кінчики пальців — це найкращі інструменти, за допомогою яких можна стерти зморшки з обличчя. І робити це рекомендується ще в ліжку.

Беннет справедливо вважав, що повернути підшкірно-жирову клітковину, надавши обличчю юнацької округлості, можна тільки за допомогою поліпшення кровотоку та підживлення тканин, техніки розслаблення й тонізації м’язів. Від себе ще додам: жодними філерами та ін’єкціями не можна отримати корисний довготривалий ефект.

Замість того, щоб роздувати шкіру ін’єкціями, чи не краще взяти своє личко у свої руки у всіх сенсах

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *