Найпростіший і швидкий детокс для печінки. Трьох днів буде достатньо

Пошкодження печінки найчастіше викликано надмірним споживанням великої кількості алкоголю та жировою хворобою печінки. Ускладнення б’ють по всьому організму: швидко починають відмовляти нирки, підвищується ризик інфаркту, серцевої недостатності та порушення обміну речовин. На щастя, відновити печінку можна правильною дієтою – до певної стадії.

1. Сьома за поширеністю причина смерті в Польщі

Печінка є одним із ключових органів, що відповідає за понад 500 функцій в організмі. В основному йому шкодить неправильне харчування, відсутність фізичних вправ і стимуляторів. Проблема ожиріння печінки стосується все більшої кількості пацієнтів. Дослідження показують, що 70% американців страждають від неалкогольної жирової хвороби печінки . людей з ожирінням , 65 відсотків. діабетиків і 90 проц пацієнти з гіперліпідемією.Дивіться відео: «Коктейль, який очищає печінку від шлаків»

Середземноморська дієта найкраще підходить для здоров’я печінки
Середземноморська дієта найкраща для здоров’я печінки (Getty Images)

Симптоми, які вказують на проблеми з печінкою:

  • надмірна втома,
  • поява еритеми на руках і ногах і численні судинні судини, рідко петехії або навіть синці на шкірі ,
  • зміна кольору сечі або калу
  • біль у правому підребер’ї,
  • набряки рук або ніг.

2. Як очистити печінку?

Печінка – єдиний орган, здатний до самовідновлення. Головне – правильна дієта – середземноморська дієта , багата рибою, горіхами, овочами, рослинними жирами і травами , завжди згадується як найкраща .

Важливо також виключити з раціону алкоголь і обмежити в раціоні продукти з високим ступенем обробки, продукти, що містять велику кількість насичених жирів і цукру.

Дієта для очищення печінки повинна бути низькокалорійною, базуватися на сирих овочах і фруктах , які є джерелом антиоксидантів.

Мета-аналіз, опублікований в The American Journal of Gastroenterology, показав, що, окрім дієти, ключем до повернення процесу дегенерації печінки є регулярна фізична активність. Дослідники підрахували, що достатньо 150 хвилин фізичних вправ або швидкої ходьби на тиждень.

3. Домашні засоби для очищення печінки

Одним із домашніх засобів для детоксикації печінки є напій на основі олії, який заспокоює запалення . Просто змішайте дві столові ложки оливкової олії, сік половини грейпфрута і двох лимонів, зубчик часнику і перемішайте. Напій необхідно розбавити водою і пити двічі на день протягом трьох днів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *