Часник – природний засіб: 3 речі, які він може зцілити у вашому тілі

Протягом багатьох років послідовники народної медицини цінували часник за його терапевтичні властивості. Завдяки активним компонентам ця приправа вважається справжнім природним союзником. Протизапальний, антимікробний і протигрибковий часник має в своєму рукаві більше ніж один прийом, щоб принести вам залізне здоров’я. Але чи знаєте ви, що ця незамінна речовина на вашій кухні може полегшити кашель, пневмонію та вушні інфекції? Ми розповідаємо вам більше.

Часник є суперпродуктом, який входить до сімейства луку разом із цибулею , цибулею-шалотом, шніт-цибулею та цибулею-пореєм. У контексті надлишку їжі наш організм піддається впливу багатьох патогенних мікроорганізмів, які можуть зашкодити його здоров’ю. У результаті багато людей віддають перевагу поверненню до більш природного харчування, щоб зберегти своє тіло .

Часник: суперпродукт, який слід споживати без помірності

Франк Сеннінгер , дієтолог і автор книги «Часник і його переваги» , підкреслив переваги цього суперпродукту. Експерт каже, що часник багатий антиоксидантами, які «протидіють старінню, вловлюючи токсичність кисню». Таким чином, часник буде боротися з вільними радикалами і захистить клітини організму від передчасного старіння. Крім того, часник містить аліцин, «антибактеріальну, протиінфекційну сполуку сірки, яка бореться з вірусами», додає лікар.

Часник для профілактики пневмонії 

Пневмонія – це гостра респіраторна інфекція, яка вражає легені. Це може бути викликано бактеріями, вірусами або грибками. «Найчастіше мікроорганізмами є пневмококи, потім віруси (грип, риновірус)», — розповідає д-р Бервар , пульмонолог лікарні Кальметт у Ліллі. На думку наукового співтовариства , антибактеріальні властивості часнику ефективно борються з пневмонією бактеріального походження. Крім того, дослідники підкреслили противірусну дію часнику, оскільки екстракт часнику допомагає полегшити застуду, інфекцію, яку часто викликає риновірус.

Часник для боротьби з кашлем 

Як правило, кашель вважається тривіальним станом, але таким, який може турбувати щодня. Згідно з науковими дослідженнями , аліцин, сполука сірки, яка міститься в часнику, ефективно запобігає застуді, яка зазвичай супроводжується кашлем . 

Часник для полегшення вушних інфекцій 

Вушні інфекції, які також називають отитом, виникають, коли в організм потрапляють віруси або бактерії. Як правило, отит виникає після інфекції дихальних шляхів і може бути більш або менш болісним. Дослідники виявили, що вушні краплі, що містять часник, можуть полегшити симптоми вушної інфекції Однак слід зазначити, що цього лікування слід уникати у разі перфорації барабанної перетинки.

Рецепт часникового засобу 

Перш ніж приступити до приготування часникового засобу, вам знадобиться:

– 5 зубчиків часнику, очищених і подрібнених

– 3 чайні ложки кокосової олії

– 2 столові ложки оливкової олії першого віджиму

NB: обирайте інгредієнти органічного походження, щоб подбати про своє здоров’я.

Щоб приготувати цей натуральний засіб, почніть із нагрівання кокосової олії на водяній бані. Потім додайте оливкову олію і подрібнені зубчики часнику. Добре перемішайте, поки не отримаєте однорідну суміш. Залишити в скляній банці на 30 хвилин, потім процідити перед використанням.

Поради щодо використання: 

Якщо ви страждаєте від болю в носових пазухах , помасажуйте ніс цим препаратом.

Якщо у вас кашель або запалення легенів, помасажуйте груди цією сумішшю.

При отиті рекомендується відварити кілька зубчиків часнику, щоб виділився сік, а потім закапати 1-3 краплі в уражене вухо .

Попередження: 

Не рекомендується вживати часник людям із захворюваннями крові, які приймають антикоагулянтну терапію та перед хірургічними операціями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *