Натуральний засіб від артриту, болю та запалення суглобів

Натуральний засіб від артриту з родзинками

Артрит – це запальне захворювання, яке зазвичай вражає суглоби, яке вважається запаленням суглобів. З роками дуже ймовірно, що у кожного з нас ця хвороба розвинеться більшою чи меншою мірою.

Рухи утруднені, з’являється біль, особливо в суглобах пальців рук, ніг, шиї, колінах і спині.

Це відомий і дуже ефективний натуральний засіб, тому його часто використовують люди завдяки своїй простоті і доступності.

Необхідні інгредієнти:

  • 500 г родзинок
  • 1 літр джину (алкогольний напій з ягід ялівцю)

Власне, одним із секретів цього ліки є вміст джину: купувати потрібно сухий джин із ягід ялівцю. Ви можете легко перевірити етикетку. Важливо, щоб джин не був штучним.

Приготування:
Наповніть велику скляну банку родзинками і залийте їх джином. Дати настоятися 10 днів. Потім можна приступати до споживання.

Вживання:  10 родзинок вранці або ввечері. Продовжуйте процедуру, поки не витратите всю кількість. На місяць вистачає півкілограма родзинок.

Оскільки читачі часто запитують, чи можна в рецептах замінити оцет алкоголем, в даному випадку це неможливо. У деяких рецептах його можна замінити, але тут потрібен джин.

Секрет рецепта криється в джині, адже родзинки розм’якшуються і розбухають, тому вбирають багато цього напою.

Крім того, ця комбінація містить дуже велику кількість антиоксидантів, вітамінів групи В, мінералів, заліза, калію та кальцію.

Кількість і співвідношення інгредієнтів не є фіксованими, тому ви можете приготувати ліки відповідно до кількості, яка у вас є. Важливо залити родзинки джином і витримати десять днів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *