Натуральний засіб від серця, варикозного розширення вен, кровообігу, товстої кишки та грипу – червона цибуля з медом – як приготувати та як використовувати

Перш за все, цибуля дуже корисна, це справжнє джерело здоров’я, яке містить багато мінералів, вітамінів і поживних речовин, необхідних для нормального функціонування організму.

Якщо його змішати з такими ж корисними продуктами, як мед, цибуля стане ще ефективнішим. Ця комбінація може позбутися варикозного розширення вен і покращити кровообіг, серед іншого. Суміш цибулі та меду також може допомогти вам при грипі та запобігти раку товстої кишки.

Необхідні інгредієнти: 1 кг червоної цибулі і 300 г натурального меду.

Спосіб приготування: цибулю очистити і помити, нарізати відповідними шматочками і помістити в блендер. Змішайте, щоб отримати приблизно 600 мл цибулевого соку, потім перелийте сік у чисту пляшку, додайте мед і добре перемішайте.

Поставте пляшку в холодильник. Використовувати можна з наступного дня.

Спосіб застосування: по 50 г 3 рази на день до або під час основних прийомів їжі.

Лікування триває 1 місяць, після чого робиться перерва на 1 тиждень. При необхідності лікування можна повторювати до повного зникнення варикозу.

Запобіжні заходи, протипоказання

Незважаючи на те, що цей природний засіб, як правило, має лише позитивний вплив на здоров’я, його зовсім не рекомендують людям, які страждають на діабет, гастрит та інші подібні захворювання.

Дуже важливо не зберігати препарат більше 3 днів при кімнатній температурі або в холодильнику, оскільки він стане токсичним.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *