Одним з найефективніших засобів для полегшення болю у суглобах є використання рук для зняття болю.

Один із найефективніших способів знімання болю в суглобах – це просто змацнувати біль рукою. Можливо, ви знаєте, як болить у з’єднаннях кісток, і як складно знайти засіб полегшення.

У цій статті ми представимо засіб, який заснований на рецепті з російських медичних джерел. Інгредієнти для цього препарату досить прості та доступні: натуральний мед, гостра гірчиця, сіль, харчова сода, паприка (20 г) та імбирний порошок (20 г).

Для приготування змішайте всі інгредієнти у рівних частках, щоб отримати однорідну пасту. Зберігайте крем у контейнері у холодильнику, і він буде готовий до використання.

Як застосовувати цей засіб? Нанесіть крем на болісну ділянку, прикрийте поліетиленовим пакетом та обмотайте шарфом, щоб зберегти тепло. Нехай він діє протягом 1,5-2 годин перед сном, а потім змийте його наступного ранку. Повторюйте цю процедуру 4-5 днів поспіль, і ви відчуєте полегшення вже після першого застосування.

Гірчиця є важливим інгредієнтом цього засобу, оскільки має чудові протизапальні та знеболювальні властивості. Якщо ви хочете відчути знеболюючий ефект гірчиці ще більше, ви можете наносити більш товстий шар крему, коли маєте опіки або роздратовану шкіру. Також деякі люди використовують гірчицю для знеболення головного болю, прикладаючи її до чола або скронь.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *