Забудьте про антибіотики – найефективніші «природні ліки» від інфекцій сечовивідних шляхів

Позбудьтеся інфекцій сечовивідних шляхів за допомогою цього природного засобу – інфекції сечовивідних шляхів можуть бути надзвичайно болючими та гріховними. Виникає тривожне відчуття безперервного сечовипускання, при цьому нічого не відбувається. І коли ви нарешті мочитеся, ви бажаєте, щоб цього не сталося, тому що біль просто нестерпний.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете лікувати це запалення максимально природним шляхом за допомогою високоефективних природних антибіотиків. Escherichia coli, відома як E. Coli, є причиною 90% запалень сечового міхура. Кишкова паличка – це лактопозитивна бактерія (розщеплює лактозу), яка зустрічається в кишечнику теплокровних організмів.

Розташовані в шлунково-кишковому тракті, у деяких випадках дисбалансу кишкової мікрофлори, ці бактерії можуть викликати захворювання через масове розмноження або появу токсикогенних штамів.

Варто лише спробувати, і ви побачите ефект одужання вже після першої процедури, а також помітите, що рецидиви інфекції майже припинилися.

Як виготовляються природні антибіотики? Чотири натуральні інгредієнти поєднуються, щоб створити надзвичайно потужний засіб, який допоможе вам перемогти цю стійку бактерію, E. coli.

Кожен з цих інгредієнтів має абсолютно неймовірні цілющі властивості.

Інгредієнти – корінь петрушки, лимон, мед і оливкова олія.

Вони допоможуть вам перемогти кишкову паличку завдяки потужним антибактеріальним і противірусним властивостям.

Тобі потрібно:

– 250 г кореня петрушки
– 250 г лимона (використовуйте органічний лимон)
– 250 г натурального меду
– 250 г оливкової олії

Як готується?

Дрібно наріжте корінь петрушки та лимон, потім змішайте їх разом з оливковою олією та медом. Зберігайте цю пасту в холодильнику. Рекомендується щоранку приймати по ложці суміші. Для боротьби з батареєю достатньо однієї дози.

Обережно! Щоб переконатися, що ви не споживаєте та не наповнюєте свій організм токсинами, використовуйте органічні лимони, які не пройшли хімічну обробку.

Якщо у вас все одно немає іншого вибору, окрім як купити лимони в магазині на розі, промийте їх у холодному розчині харчової соди (будьте обережні, щоб не додати занадто багато харчової соди), а потім добре вимийте.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *