Щоранку випивайте чашку води з куркумою – 10 вагомих причин, чому це потрібно робити

Куркума є справжнім джерелом здоров’я, і чашка теплої води з куркумою на день може творити чудеса з організмом: вона має надзвичайну антиоксидантну, протизапальну та антивікову дію.

Всі ці чудові властивості насамперед завдяки активному інгредієнту: куркумі . Його благотворний вплив засвідчено більш ніж 7000 дослідженнями та науковими статтями.

Спосіб приготування, спосіб застосування

Додайте 1 чайну ложку порошку куркуми та 1 щіпку чорного перцю в 1 склянку теплої води. Добре перемішайте та споживайте негайно. Щоб отримати повну користь від корисних властивостей куркуміну, рекомендується завжди вживати його, розчиненого у воді.

10 причин, чому рекомендується випивати чашку води з куркумою щоранку:

Зменшує запалення

Згідно з багатьма дослідженнями, проведеними в останні роки, активний інгредієнт куркуми, куркумін, має потужні протизапальні властивості, які можуть зменшити або навіть боротися з хронічним запаленням, відповідальним за багато захворювань. У деяких випадках куркумін діє навіть ефективніше, ніж ліки, що продаються без рецепта.

Захищає нервові клітини

На думку дослідників, низький рівень гормону росту, а саме нейротрофічного фактора мозку (BDNF), сприяє виникненню деменції та хвороби Альцгеймера. Доведено, що куркумін ефективний у збалансуванні цього гормону та показаний як для профілактики, так і для лікування так званих дегенеративних захворювань нервів і мозку, спричинених старінням.

Він має протиракові властивості – антиоксиданти в куркумі запобігають пошкодженню клітин.

Покращує травлення – щоденне вживання куркуми покращує та підтримує травлення

Захищає серце

Куркумін може запобігти згущенню крові та видалити наліт зі стінок артерій. Згідно з дослідженням, опублікованим у виданні Journal of Biology and Pharmacy за 2011 рік, додавання в їжу самців морських свинок куркуміну значно покращило здоров’я їх серця всього за 3 тижні.

Зменшує симптоми артриту

Дослідження RA 2012 року показало, що куркумін діє як нестероїдний протизапальний засіб і що при лікуванні болю та набряку він має сильний ефект, навіть сильніший, ніж диклофенак.

Уповільнює процес старіння, підтримує довголіття

Він зменшує запалення та скасовує шкідливий вплив вільних радикалів, які відіграють важливу роль у прискоренні процесу старіння.

Боріться з діабетом 2 типу – згідно з дослідженням 2009 року, куркума допомагає регулювати проблеми з діабетом.

Він захищає печінку

Встановлено, що куркума захищає печінку від токсинів і може регенерувати хворі клітини печінки. Куркумін також здатний покращувати роботу жовчного міхура.

Сприяє підлужненню організму

Він має сильний підлужнювальний ефект, важливу властивість для запобігання та зупинки розвитку раку, враховуючи, що ракові клітини розмножуються особливо в кислому середовищі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *