Досить всього 3 слив, щоб очистити кишечник і скинути багато кілограмів. Ось що вам потрібно зробити

Ми завжди шукаємо рецепти, які стимулюють природне схуднення без шкоди для здоров’я. І я виявив, що сливова вода допомагає скинути багато кілограмів.

Ось як можна сильно схуднути за допомогою чорносливу

Чудодійної формули для схуднення не існує, але ми можемо з упевненістю сказати, що, дотримуючись збалансованої дієти в поєднанні з регулярними фізичними вправами та вживанням напоїв для схуднення, можна схуднути без особливих зусиль.

Сливова вода прискорює метаболізм і забезпечує наш організм необхідними волокнами для правильного функціонування організму і кишечника.

Ось рецепт:

ІНГРЕДІЄНТИ

  • 3 сливи
  • 200 мл води
  • 1 лимон

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ

Помістіть три чорносливу в чашку води і охолодіть на ніч.
Наступного ранку з’їжте фрукт і відокремте воду.
Вичавіть лимон і додайте його в сливову воду.
Випити напій відразу маленькими ковтками.
Поєднуйте споживання цього напою зі збалансованим харчуванням і регулярними тренуваннями, за короткий час ви зможете скинути багато кілограмів і нарешті почувати себе добре.

За даними Національного інституту здоров’я, 60-70 мільйонів людей страждають від захворювань травної системи, при цьому 725 мільйонів доларів щорічно витрачається на проносні засоби. Оце Так! (Починаєте розуміти, навіщо світу потрібен чорнослив?)

Чорнослив має унікальне поєднання розчинної та нерозчинної клітковини. Нерозчинна клітковина в чорносливі додає об’єм і втягує воду в кишечник, що призводить до м’якшого стільця, який швидше виходить. Розчинна клітковина змішується з водою в шлунку, стаючи більш в’язкою. Це може допомогти затримати спорожнення шлунка, даючи відчуття повноти та насичення. Це безпрограшний варіант не тільки для підтримки ваги, але й для покращення здоров’я шлунково-кишкового тракту.

У чорносливу є дві інші сполуки, сорбіт і фенольні кислоти, які також можуть відігравати певну роль у їх проносному ефекті. Перша сполука, сорбітол, є цукровим спиртом, який людський організм метаболізує повільніше, ніж цукор. Сорбіт має проносну дію, втягуючи воду в товстий кишечник, тим самим стимулюючи випорожнення.

Сорбіт вважається безпечним, але споживання занадто великої кількості сорбіту не обов’язково краще. Вживання великої кількості сорбітолу (або інших цукрових спиртів) може призвести до небажаних побічних ефектів, таких як газоутворення, дискомфорт у животі та діарея.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *