Цей напій дає вам довголіття? Пити до 5 разів на день

Дослідження, опубліковані в журналі Американської медичної асоціації, доводять, що часте вживання цього відвару пов’язане з підвищеною активністю гена, відповідального за довге життя і фізичну форму. У день рекомендується випивати до п’яти чашок цього напою.

1. «Ген доброзичливої ​​старості»

Одним із генів , пов’язаних із довголіттям, є FOXO3A. Це фактор транскрипції, що означає, що він модулює активність інших генів . В основному він відповідає за здоров’я опорно-рухового апарату і стан м’язової тканини. Однак це ще не все.Дивіться відео: «Рецепт ранкового чаю, який прискорить метаболізм»

Вища експресія цього гена напрочуд частіше зустрічається у людей, які живуть більше 100 років . Виявляється, FOXO3A також контролює такі процеси, як «гасіння» запалення , а його підвищена активність корисна в боротьбі з раком.

Зелений чай підвищує ступінь експресії цього гена . Більше того, сам напій містить масу протизапальних та антиоксидантних речовин . Це означає, що часте вживання цього напою може благотворно вплинути на тривалість нашого життя і фізичну форму.

Дослідження 2006 року, опубліковане в JAMA, показало, що регулярне вживання зеленого чаю знижує захворюваність серцево-судинними захворюваннями .

2. Користь зеленого чаю

Зелений чай відомий своїм стимулятором теїном і катехінами, які знижують ризик серцевих захворювань . Вони також містять багато антиоксидантних флавоноїдів. Дослідження показали, що зелений чай уповільнює розвиток онкологічного процесу. Збільшуючи експресію FOXO3A, це може зменшити ризик раку простати , шкіри та легенів.

Однак не тільки чай підвищує активність «гена довголіття». Подібні сполуки можна знайти в:

  • водорості,
  • Солодка картопля,
  • куркума і
  • в будь-якій їжі, що містить каротиноїди.

Багато овочів також містять астаксантин , який має аналогічний ефект на «активацію» гена, який робить плин часу в старості більш щадним для нашого тіла та розуму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *