Кориця допомагає позбутися розладу травлення, ожиріння, діабету та виразки шлунка – Лікування порошком кориці

Кориця (Cinnamonum zeylanicum) є спецією та лікувальним засобом із особливими терапевтичними властивостями, будучи дуже хорошим джерелом поживних речовин та антиоксидантів. Використовувана з давніх часів як універсальний засіб, кориця довела свою ефективність при багатьох болях, недугах і захворюваннях, серед яких і найсерйозніші.

Незліченна кількість медичних застосувань свідчить про популярність цієї ароматної рослини.

Лікуйте порошком кориці

Порошок кориці отримують шляхом подрібнення паличок кориці за допомогою кавомолки.

Отриманий порошок зберігають у скляній банці, герметично закриваючи, щоб запобігти випаровуванню фітонцидів. Термін придатності порошку кориці – 6 місяців з моменту приготування.

Приймати по щіпці (1 гр.) чайної ложки порошку кориці 3-6 разів на день протягом 30 днів з перервою на місяць.

Дуже добре тонізує травлення

Приймається перед їжею (щіпка порошку кориці), кориця є дуже хорошим тоніком для травлення.

Має регулюючу дію, рекомендований при гіпер- та гіпоацидному гастриті, а також для боротьби з розладом травлення та нервовою анорексією.

Допомагає схуднути

Кориця – це особлива пряність, коли мова йде про схуднення. При прийомі після їжі (1 грам) регулює діяльність підшлункової залози і рівень цукру в крові, подовжуючи стан насичення.

Він прискорює перетравлення жирів і стимулює активність трипсину, ферменту, який розщеплює білки в тонкому кишечнику, перешкоджаючи утворенню надлишку жирової тканини.

Він балансує рівень цукру в крові та запобігає діабету

Кориця безпосередньо знижує рівень цукру в крові, стимулює і водночас регулює секрецію інсуліну підшлункової залози, а також підвищує сприйнятливість організму до інсуліну. Кілька клінічних досліджень показали, що доза 3-6 гр. в день порошку кориці знижує рівень цукру в крові на 18-29%, а при максимальній дозі 6 гр. на добу, протидіабетичний ефект зберігається навіть через 2-3 тижні після закінчення лікування.

Численні дослідження, проведені в лабораторіях престижних університетів, показують, що кориця містить елементи, здатні боротися з діабетом 2 типу.

Знищує інфекцію Helicobacter Pylori

Кориця є одним із найпотужніших засобів проти цієї бактерії, яка стає все більш стійкою до антибіотиків.

Крім того, що він знищує і пригнічує розвиток Helicobacter pylori, він також запобігає хворобам, які ця бактерія з часом викликає: гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки і навіть раку шлунка.

Усуває хворобу Альцгеймера

Згідно з дослідженнями, проведеними в Каліфорнійському університеті в Санта-Барбарі, дві сполуки кориці, коричний альдегід і епікатехін, зупиняють процес, який запускає нейродегенеративну хворобу Альцгеймера.

Наукові дослідження, проведені в Ізраїлі в 2011 році, показали, що щоденне вживання кориці бореться з дегенеративними процесами в мозку, допомагаючи зберегти когнітивні функції до глибокої старості.

Він антиканцерогенний

Кориця має сильну протипухлинну дію. Активні речовини цієї рослини атакують мутантні клітини, блокуючи їх розмноження, тоді як нормальні клітини не зачіпаються зовсім.

При регулярному застосуванні у вигляді порошку він запобігає певним формам раку, включаючи рак шлунка та кишечника, а також злоякісну лімфому та лейкемію.

Усуває неприємний запах з рота (галена)

Основною причиною неприємного запаху з рота є збій у функціонуванні травного тракту, особливо шлунка.

Кориця регулює роботу шлунка, знищує мікроби, які викликають неприємний запах, і безпосередньо усуває неприємні запахи через дуже сильний аромат завдяки летким оліям, які вона містить.

Протипоказання

Не рекомендується вживання кориці під час вагітності та годування груддю.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *