5 природних засобів для зниження рівня сечової кислоти – наш улюблений чай з кропиви

Щоб запобігти болю в суглобах або подагрі, дуже важливо знизити рівень сечової кислоти та стежити за своїм здоров’ям, оскільки ці симптоми можуть призвести до більш серйозних ускладнень.

Накопичення сечової кислоти в організмі, гіперурикемія, може призвести до запальних реакцій і проблем зі здоров’ям, які можуть суттєво вплинути на якість життя. Ця речовина виробляється, коли організм розщеплює пурини, що містяться в їжі, і вони потрапляють у кров і нирки для подальшого виведення.

Коли виникають проблеми? Коли цієї кислоти накопичується занадто багато, з різних причин: іноді здатність організму виводити сечову кислоту порушується, а в інших випадках рівень сечової кислоти занадто високий. В результаті виникають неприємні відчуття в суглобах, подагра, сечокам’яна хвороба та інші захворювання, які з часом і за відсутності негайного лікування ускладнюються.

Хороші новини? Існує ряд природних засобів, які знижують рівень сечової кислоти, стимулюють роботу нирок і сприяють виведенню цієї речовини з сечею.

Тепла вода з яблучним оцтом

Яблучний оцет містить органічні кислоти, в тому числі яблучну, яка має здатність стимулювати розпад сечової кислоти і таким чином перешкоджати утворенню кристалів і розвитку запальних процесів.

Він також допомагає очистити кров і регулювати рівень pH в організмі.

Щоб приготувати цей засіб, вам знадобиться 250 мл теплої води і 20 мл яблучного оцту: змішайте ці два інгредієнти і випийте одну склянку вранці натщесерце і ще одну в обід, протягом 2-3 тижнів, без перерв.

Чай з кропиви

Листя кропиви має очищаючі властивості, їх можна використовувати для виведення токсинів із крові та зниження рівня сечової кислоти. Він також містить природні сполуки, які мають здатність покращувати роботу нирок і допомагають очистити сечовивідні шляхи, таким чином запобігаючи утворенню непрохідності.

Для приготування цього засобу потрібно 10 грамів листя кропиви дводомної і 250 мл води: кип’ятіть воду до кипіння, потім зніміть з вогню і додайте листя кропиви. Дайте настоятися під кришкою 10 хвилин, потім процідіть. Пити по одному чаю двічі на день протягом 10 днів.

Настій хвоща

Ця рослина має очисні та протизапальні властивості, які успішно стимулюють зниження рівня сечової кислоти завдяки більш активному утворенню сечі.

Також його антиоксиданти захищають організм від негативного впливу вільних радикалів і зменшують утворення каменів у нирках.

Для приготування цього засобу потрібно 250 мл води і 10 грамів хвоща: кип’ятити воду до закипання, потім зняти з вогню і додати траву. Дайте настоятися 10 хвилин, потім процідіть. Ми рекомендуємо одну склянку одразу після пробудження та натщесерце та ще 2-3 склянки протягом дня протягом принаймні 14 днів поспіль.

Чай з кори верби

Чай з верби має здатність стимулювати розщеплення пуринів і тому рекомендується як допоміжний засіб для зниження рівня сечової кислоти. Крім того, він також має протизапальні властивості, які можуть полегшити біль у суглобах і сприяти лікуванню подагри.

Для приготування цього засобу потрібно 250 мл води і 5 грам кори верби: кору опустіть в окріп і дайте настоятися 10 хвилин, потім процідіть. Рекомендується склянка вранці близько 9. Також можна змочити в теплому чаї шматочок тканини і покласти безпосередньо на хворобливе місце.

Цибулевий чай

Цибулевий чай має детоксикаційні властивості, які допомагають контролювати гіперурикемію, а також містить антиоксиданти та природні кислоти, які очищають кров і стимулюють розпад кристалів сечової кислоти в нирках.

Для приготування цього засобу знадобиться 1 столова ложка меду, половина цибулини і 500 мл води: дрібно нарізану цибулину і воду покласти в каструлю і після закипання проварити суміш 10 хвилин. Зніміть суміш з вогню і дайте їй настоятися 10 хвилин, потім процідіть і додайте мед. Рекомендується приймати по одній чашці вранці та в обід протягом не менше 14 днів без перерви.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *