7 продуктів, які краще, ніж багато таблеток – Ось продукти, які дуже добре очищають і детоксикують організм

1. Білокачанна капуста

У капусті міститься величезна кількість харчових волокон, які мають здатність зв’язувати важкі метали, таким чином виводячи токсини з кишечника. Також містить п’ять органічних кислот, які позитивно впливають на травлення і стабілізують мікрофлору. Також в ній міститься вітамін U, досить рідкісний вітамін, який руйнує небезпечні речовини, а також бере участь у засвоєнні вітамінів, навіть лікуючи виразку шлунка.

Його можна вживати свіжим, маринованим або у вигляді соку.

2. Буряк

Це найкращий засіб для очищення організму. Містить мідь, фосфор, клітковину, вітамін С і ряд корисних кислот, за допомогою яких покращує травлення і знищує гнильні бактерії в кишечнику.

Він також містить речовину під назвою бетаїн, яка допомагає печінці швидше та легше виводити токсини. Також буряк сприяє омолодженню організму, оскільки містить фолієву кислоту, яка сприяє утворенню нових клітин, а також містить кварц, який покращує стан шкіри, нігтів і волосся.

Його можна вживати вареним, можна приготувати у вигляді борщу, салату або соку.

3. Часник

Один зубчик часнику містить понад 400 корисних компонентів, які очищають кровоносні судини, знижують рівень холестерину в крові, а також усувають причину раку мозку. Поживні речовини, що містяться в часнику, мають здатність знищувати утворення виразки шлунка, вбивати глистів, туберкульозну та дифтерійну паличку.

Рекомендується вживати його свіжим, подрібненим або у вигляді смузі.

4. Цибуля

Фітонциди – найважливіші речовини, що містяться в цибулі. Вони зберігаються в ефірних оліях і здатні вбити більшість грибків і бактерій всього за кілька секунд. Також цибуля сприяє поліпшенню травлення і засвоєнню поживних речовин, поліпшенню апетиту.

У ньому міститься величезна кількість сірки, яка нейтралізує і знищує всіх шкідників в організмі.

Рекомендується вживати його в свіжому вигляді, в салаті або у вигляді спиртової настоянки або косметичної маски від прищів і вугрів.

5. Яблука

Яблука мають дар стабілізувати всю травну систему, і це вдається завдяки пектину та клітковині в складі, які просто знищують токсини. Також яблука покращують апетит, позбавляють від запорів і сприяють виробленню шлункового соку. Вони знищують збудників вірусів грипу А, дизентерії та золотистого стафілокока.

Рекомендується їсти його свіжим, разом із шкіркою або у вигляді соку чи компоту.

6. Авокадо

Авокадо містить речовину під назвою глутатіон, яка може блокувати багато небезпечних канцерогенів, одночасно знімаючи навантаження на печінку. Він також стабілізує рівень холестерину в крові і допомагає постачати організм киснем і травленню.

Рекомендується їсти свіжим, в салатах або у вигляді пасти, гуакамоле.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *