Олія чорного перцю – виводить сечову кислоту з крові, зменшує тривогу, хронічний артрит і ревматизм

Ефірна олія чорного перцю позбавляє вас від тривоги та тяги до сигарет і алкоголю. Переваги ефірної олії чорного перцю відрізняються залежно від способу її споживання.

Його можна ковтати, застосовувати місцево або вдихати. Давайте детальніше розглянемо ці три способи споживання ефірної олії чорного перцю та переваги, які ми можемо очікувати від кожного з них.

Ефірна олія чорного перцю володіє різними корисними властивостями. Найбільш важливими з них є відхаркувальний, жарознижувальний, антиоксидантний, сечогінний, протиартритний, кровообіг, болезаспокійливий, антибактеріальний, стимулюючий, глистогоний, антисептичний, потогінний, спазмолітичний, проносний, афродизіак і протизапальний.

ПЕРОРАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ

При пероральному споживанні (спробуйте додати його до свого улюбленого соусу для барбекю або стейків) ефірна олія чорного перцю забезпечує потужні антиоксиданти, які називаються сесквітерпенами.

Ці антиоксиданти допомагають виробляти більше поту та сечі (два поширені способи виведення токсинів).

Ця цінна спеція з Індії також чудово покращує травлення, оскільки вона посилює функції жовчі та сприяє виробленню кислотних соків у шлунку, які допомагають розщеплювати їжу.

МІСЦЕВЕ ЗАСТОСУВАННЯ

Ще один спосіб застосування ефірної олії чорного перцю – місцеве застосування. Через відчуття тепла, яке поширюється, його слід використовувати в помірних кількостях або з маслом-носієм.

Однак сильне нагрівання робить його ідеальним для розслаблення м’язів у поєднанні з масажною олією. Він є спазмолітиком і має м’язові розслаблюючі властивості, які надзвичайно ефективні для людей із судомами.

Антиоксидантні властивості ефірної олії чорного перцю виводять з крові токсини, такі як сечова кислота, і благотворно впливають на людей, які страждають на артрит, ревматизм і подагру.

Окрім розслаблення фізичного тіла, ефірна олія чорного перцю допомагає розслабити розум.

При використанні в ароматичних цілях (часто в поєднанні з іншими оліями, такими як ялівець або лаванда) вона може бути дуже ефективною для полегшення психічного стресу. Дослідження показало здатність цієї олії допомагати людям справлятися зі стресом, викликаним відмовою від куріння.

Як бачите, використання ефірної олії чорного перцю допомагає як розуму, так і тілу. Так ви знайдете довгоочікуване здоров’я та відпочинок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *