Позбудьтеся болю в ногах і шиї за 1 тиждень! Домашній рецепт!

Давно прочитав поради військового лікаря, як зберегти суглоби в хорошому стані і усунути пов’язані з ними проблеми.

Нещодавно випробувала на собі і переконалася, що цей рецепт справді чудо!

Якщо у вас є проблеми з суглобами, спиною, ногами та шиєю, цей рецепт для вас!

Купіть в будь-якому магазині 150 г будь-якого харчового желатину (цього вистачить на повний курс лікування протягом 30 днів).

З вечора залийте 5 г желатину (дві чайні ложки без верху) чвертю склянки охолодженої в холодильнику води.

Залиште розчин при кімнатній температурі. Коли желатин набухне, ця маса за ніч перетвориться на желе.

Випийте цю суміш натщесерце вранці. Якщо вам не подобається його смак, ви можете додати сік, мед, йогурт або вершки. Що завгодно, якщо ви можете це проковтнути.

Повторюйте цю процедуру 7 днів поспіль. Люди, які дотримуються цього рецепту, кажуть, що він справді усуває болі в спині, ногах і хребті. Через тиждень він їх уже не помічає!

Повний курс лікування триває один місяць. Проходити його можна не частіше ніж раз на 6 місяців. Це перевірений спосіб відновлення «мастила» суглобів.

Багато людей не думають, що це працює. І замість желатину вони воліють використовувати знеболюючі з хімічним наповненням. Вони не викликають довіри з таким «примітивним» методом лікування.

Чому желатин корисний для суглобів?

Желатин – це продукт тваринного походження, який отримують при переробці сполучної тканини великої рогатої худоби – сухожиль, кісток, колагену. Тому він позитивно впливає на стан внутрішніх волокон і дрібних судин.

Крім того, він містить дві амінокислоти: пролін і гідроципролін. Обидва ефективно відновлюють сполучну тканину організму.

І далі. Желатин стимулює ріст і об’єм сполучної тканини, що дуже важливо при ураженні суглобів.

Ось ще кілька корисних властивостей желатину:

Зміцнює суглоби і серцевий м’яз; Покращує обмін речовин; Підвищує розумову працездатність; Підтримує здоров’я шкіри; Забезпечує еластичність зв’язок і сухожиль; Запобігає розвитку остеопорозу та артрозу; Прискорює ріст і зміцнює структуру волосся і нігтів; Це вбереже вас від дисплазії.

З власного досвіду можу сказати, що за перші 7 днів такої терапії я позбувся болю в спині і «скутості» в шиї. Я зробив їх, бо моя робота — сидіти за комп’ютером. Через місяць зникли болі в суглобах і скрип в пальцях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *