6 сухофруктів, як ліки – курага очищає судини, інжир […]

Ось 6 сухофруктів, які можуть замінити таблетки:

Сушений інжир

Експерти рекомендують сушений інжир, оскільки « він допомагає зменшити виснажливий кашель, а також повертає почервоніння щік. Інжир підвищує рівень заліза в крові, маючи його більше, ніж яблука. 

Інжир має сечогінні властивості, благотворно впливає на роботу нирок, а калій, йод, фосфор, кальцій, марганець, сірка, бром, а також вітаміни А, В1, В2 і С покращують роботу стравоходу.

Також інжир важливий для серцево-судинної системи: він знижує згортання крові при венозній недостатності, запобігає розвитку гіпертонії і заспокоює занадто часте серцебиття.

Курага

Також курага благотворно впливає на кровоносну систему, речовини, що містяться, розширюють і очищають судини. Завдяки магнію, що в них міститься, вони мають здатність знімати спазми стінок кровоносних судин. Не в останню чергу вони покращують стан всього організму: покращується стан нирок, робота мозку, пам’ять: « Акторам, студентам, усім, кому потрібно запам’ятати великий обсяг інформації, радимо їсти не менше 50 грам кураги в день. », – кажуть експерти.

Завдяки щедрому вмісту магнію, курага може замінити дорогі ліки, які часто призначають вагітним. Також вони допомагають подолати стрес і підвищити гемоглобін у крові.

родзинки

Завдяки своєму складу родзинки допомагають заспокоїти нерви і фахівці вважають його відмінним засобом від дратівливості, але попереджають, що для тих, хто схильний до набору ваги, родзинки слід вживати в помірних кількостях через високий вміст цукру.

Родзинки містять багато корисних речовин, таких як калій, наприклад, який здатний продовжити молодість організму:

Високий вміст калію активізує регенерацію тканин і зміцнює серцево-судинну систему. », – кажуть експерти. Він також рекомендує родзинки людям, які страждають на анемію.

Чорнослив

Чорнослив має щедрий вміст органічних кислот, клітковини і корисних мікроелементів. Вони покращують обмін речовин і роботу кишечника, нормалізують тиск. Також їх рекомендують для профілактики серцево-судинних захворювань.

Ананас сушений

Навіть у сухому вигляді ананас зберігає свої корисні властивості і допомагає побороти зайву вагу, зберегти тонус і навіть продовжити молодість. Все це завдяки вмісту калію і міді, а також рідкісної речовини бромелайн, що міститься в ананасі, є комплексом рослинних ферментів, які регулюють травлення і борються із запаленнями.

Вишня сушена

Черешня має властивість виводити хімічні речовини з організму і рекомендована міським жителям. Велика кількість пектину, який він містить, допомагає збирати ці шкідливі хімічні речовини та виводити їх з організму, перш ніж вони потраплять у кров. Також вони є відмінним відхаркувальним і антисептичним засобом.

« Тим, хто страждає від судом, корисно регулярно вживати вишню, оскільки в ній корисне поєднання таких мікроелементів, як калій, магній, вітамін А, С, РР і органічні кислоти. », – кажуть експерти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *