Вода з сіллю і лимонним соком – очищає товсту кишку і допомагає печінці

Вода з сіллю і лимонним соком – очищає товсту кишку. Наступного разу, коли ви зіткнетеся з постійним запором, спробуйте випити склянку води з сіллю та лимонним соком.

Цей сольовий розчин діє як природний проносний засіб. Крім того, він сприяє очищенню травної системи і товстої кишки.

Вода з сіллю та лимоном стимулює природні механізми детоксикації та виведення організму. Це може бути корисно при епізодах закрепів, коли кишковий транзит просто не працює і евакуація калу утруднена.

Цю процедуру слід робити рано вранці, коли шлунок порожній і сольовий розчин може краще виконувати свою роботу.

Солона вода і лимонний сік від запору – рецепт. Ви можете використовувати будь-який тип солі, якщо вона хорошої якості, тобто чиста сіль. Уникайте йодованої солі та солі з додаванням йоду. Нейодовану сіль можна знайти тільки в магазинах натурального профілю або в відділах натуральних продуктів гіпермаркетів.

Інгредієнти:

2 столові ложки солі, 2 столові ложки лимонного соку, 1 літр гарячої води;

Спосіб приготування  Помістіть сіль в скляну банку. Додайте гарячу (не киплячу) воду і лимонний сік. Закрийте кришку та енергійно струсіть банку, щоб допомогти розчинити гранули солі.

Коли сіль повністю розтане, можна випити отриманий розчин. Суміш краще споживати якомога швидше. Потім лягти в ліжко на бік. Ніжно помасажуйте живіт. Переверніться на інший бік і продовжуйте масаж. Розчин швидко почне діяти.

Навіть якщо вам хочеться в туалет, намагайтеся якомога більше стримуватися. Ідеально було б витримати розчин в організмі протягом 30 хвилин, щоб організм засвоїв всю прийняту сіль. Можливо, вам доведеться кілька разів сходити в туалет, щоб товста кишка повністю спорожнилася і очистилася.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *