Як нанести помаду, щоб вона протрималася весь день: проста інструкція від візажистів

Основні правила, які допоможуть продовжити стійкість помади.

Помада — це як останній штрих, без неї образ здається незавершеним. Але мало підібрати відповідний відтінок, потрібно правильно нанести, щоб колір довго залишався на губах і захоплював оточуючих.

Візажисти дали кілька порад, які допоможуть збільшити стійкість продукту. Ви більше не залишатимете слідів на келихах і нескінченно братимете до рук дзеркало, щоб подивитися, чи залишилися “губи” на місці.

Олівець — найкращий друг

Окресліть контур, трохи виходячи за межу природного кольору, так ви зможете зробити моделювання губ, а потім заштрихуйте всю поверхню олівцем. У цьому разі він послужить підкладкою і продовжить стійкість помади. Але дуже важливо вибрати олівець відповідний за кольором або ж використовувати універсальний відтінок.

Використовуйте правильний продукт

Звичайно, ви маєте розуміти, що матові текстури залишаються на губах набагато довше за зволожувальні. Але врахуйте, за стійкий колір доведеться платити красою, адже матовий продукт зробить з ваших губ “пустелю”.

Використовуйте пудру

Візажисти кажуть, що намагаються своїм моделям робити макіяж губ у кілька етапів. Спочатку наносять основний продукт, потім через серветку за допомогою широкого пензля розподіляють розсипчасту безбарвну пудру, а потім накладають фінальний шар помади. На їх думку, саме тоді косметика тримається найкраще.

Ніякого жиру до макіяжу

Якщо ви хочете зволожити губи перед нанесенням матової помади, щоб продукт мав ефектніший вигляд, то зробити це потрібно заздалегідь, а перед нанесенням кольору завжди знежирювати поверхню губ засобом для демакіяжу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *