Як правильно нашарувати аромати, щоб отримати вау-ефект

Поради парфумерних експертів.

Людей, які користуються ароматами, можна умовно поділити на два табори. Перші використовують парфум як функціональний предмет. Пахне свіжо та приємно — добре. Другі ж — вічні шукачі та експериментатори. Це люди, які можуть на себе нанести за один раз два, три, а то й більше ароматів.

Парфумерне нашаровування, або леєринг (від англійського lay — шар) — тема не нова. Ще у 2005-му компанія Escentric molecules запропонувала покупцям використовувати їхній аромат Molecule 01 як базу для збільшення стійкості парфуму, нанесеного зверху.

Тему нашарування підхопили інші бренди, і сьогодні дуже багато виробників пропонують парфумерні бази, парфумерні бустери, які роблять аромат індивідуальним та особливим та, звичайно ж, продовжують стійкість.

Наприклад, Scentxplore, що дебютував на Нью-Йоркській виставці, — праймер для парфуму від бренду The house of Bo. Ця веганська формула без запаху ідеально поєднується з парфумом будь-якого бренду, продовжуючи його стійкість та посилюючи шлейф.

Тут важливо відзначити, що кожен аромат, що випускається брендами, — закінчена композиція, готова до використання, яка не потребує додаткових продуктів. Але якщо вам хочеться експериментів, давайте розберемося, як правильно нашарувати парфум.

Правило перше: ніякого вазеліну!

Популярний у TikTok лайфхак, який пропонує нам нанести на шкіру вазелін і поверх нього бризнути парфум, залиште для диваків із соцмереж. По-перше, вазелін сам має запах, причому досить сильний. По-друге, вазелін не дає жодного посилення аромату!

Щоб посилити стійкість парфуму, досить легко зволожити шкіру перед нанесенням. Тут нам на допомогу прийдуть різні лосьйони для тіла без запаху або з такою парфумерною віддушкою, як і ваш аромат.

Правило друге: використовуйте засоби однієї лінійки

Багато виробників сьогодні пропонують широкий асортимент банної лінійки, в яку входять гелі для душу, лосьйони для тіла, різні креми та спреї для волосся. Якщо ви використовуватимете всю серію — посилите стійкість і звучання парфуму.

Правило третє: шукайте правильні точки

Хочете зібрати парфумерний гардероб із двох різних флаконів парфумів? Є три способи:

На кожен день більш важкий аромат наносимо на пульсуючі точки (зап’ястя, згини ліктів), а свіжіший — розпорошуємо на себе хмарою.

Для вечірнього виходу міняємо аромати місцями: свіжий наносимо на пульсуючі місця, а важчим робимо два пшики в повітря і заходимо в цю «хмару».

Універсальний, третій варіант парфумерної капсули — нанести один аромат на ліве зап’ястя, а другий — на праве. І насолоджуватися шлейфом, що вийшов.

Головне — зробіть це спочатку вдома і оцініть аромат, що вийшов. Експериментуйте, але пам’ятайте про міру: 1-2 натискань на пульверизатор цілком достатньо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *