Як контролювати рівень холестерину – 5 чудових чаїв для зниження холестерину

Рівень холестерину вимірюється за допомогою аналізу крові. У випадку дорослих ми говоримо про високий рівень холестерину, коли він досягає рівня, що дорівнює або перевищує 240 мг/дл; граничний рівень холестерину становить від 200 до 239 мг/дл, а оптимальний рівень — менше 200 мг/дл.

Завдяки широкій палітрі корисних сполук, наданих природою, ми можемо вибирати серед багатьох трав’яних чаїв, які приносять користь здоров’ю. Дуже високий рівень холестерину зазвичай лікують за допомогою ліків у поєднанні зі зміною способу життя та дієти.

Окрім ліків, існує багато продуктів, які можуть допомогти нам тримати рівень холестерину під контролем, і ми можемо знизити рівень поганого холестерину, ЛПНЩ, навіть за допомогою чашки гарячого чаю. Один розумний крок, який ми можемо зробити, це знизити рівень холестерину ЛПНЩ за допомогою чаю. Перш ніж цей рівень підніметься за межі норми. Це сприяє покращенню здоров’я серця і, як наслідок, зниженню ризику ішемічної хвороби серця.

Примітка: перш ніж спробувати будь-який із рекомендованих чаїв, зверніться до лікаря щодо трав’яних засобів для зниження рівня холестерину.

Зелений чай

Зелений чай використовується для схуднення, затримки води та багатьох інших захворювань, а потужні антиоксиданти, які використовуються в багатьох медичних цілях, також відповідають за зниження ризику серцевих захворювань, оскільки вони мають здатність знижувати рівень холестерину ЛПНЩ.

Чай з артишоку

Чай, приготований з деяких частин цієї рослини, має функції, схожі з препаратами класу статинів: він перешкоджає активності ферменту, відповідального за згортання холестерину в печінці.

Переваги цього чаю також включають збільшення вироблення жовчі та детоксикаційні властивості.

За даними досліджень, артишок має сечогінну і антисклеротичну дію, знижуючи рівень холестерину і ліпідів. Настої з листя артишоку більш ефективні, ніж капсульні порошки, оскільки вони контактують зі смаковими рецепторами. Чай з артишоку показаний як сечогінний засіб і при гіперхолестеринемії.

Його готують шляхом настоювання 1 чайної ложки рослини в чашці гарячої води. Рекомендується 2 чашки на день, а через 2 тижні за рекомендацією лікаря кількість листя можна збільшити до 2 чайних ложок.

Чай з кульбаби

Кульбаба має багато корисних властивостей і також рекомендується людям, які дотримуються незбалансованого жирного харчування, а також при гіперхолестеринемії, при гепатобіліарних захворюваннях.

З усієї рослини, листя і коренів готують настій з 2 столових ложок рослини і 1 склянки гарячої води. Рекомендовано 2 чашки чаю на день (або за рекомендацією фітотерапевта).

Чай з пажитника

Пажитник має властивість перешкоджати засвоєнню організмом великої кількості холестерину, тому його можна приготувати у вигляді ароматного та унікального напою. Він має властивості, які регулюють рівень холестерину в крові, тому його також рекомендують при холестеринемії.

Після численних клінічних досліджень було встановлено, що пажитник має гіпохолестеринемічну дію, значно знижуючи рівень холестерину та тригліцеридів. Щоб приготувати цей чай, заваріть 2 столові ложки мелених насіння пажитника 250 мл окропу і дайте настоятися 3 години. Він кип’ятить склад, але не дуже довго, після чого вживає теплий чай.

Скорус гірський чай

Плоди скоруса містять дубильні речовини та мають багато корисних властивостей, у тому числі деякі в’яжучі, а також рекомендуються при холестеринемії. Ці фрукти мають здатність знижувати рівень холестерину в крові, зменшувати втому і затримувати процес старіння.

Плоди Scorus можна їсти як є, так і готувати чай, використовуючи 1 столову ложку плодів на 1 склянку окропу. Ми рекомендуємо 2-3 чашки на день або дотримуючись рекомендацій лікаря.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *