Порада лікаря: 50 мл коньяку або палинки з беконом і цибулею перемагають будь-які ліки

Медичні дослідження виявили позитивну дію традиційних харчових продуктів без Е, барвників і консервантів. Чому наші предки були здорові та сильні?

Доведено, що бекон зміцнює імунну систему. Ця якість завдяки арахідоновій кислоті, яка сприяє зниженню рівня холестерину, покращує захисні функції організму, а також необхідна для виробництва хімічних сполук, відповідальних за імунну відповідь і запальні реакції.

Якщо до всього цього додати цибулю, яка одна містить 36 компонентів з таблиці Менделєєва, плюс традиційний коньяк або палинку, наповнену вітамінами, і трохи алкоголю з судинорозширювальною дією, то отримаємо коктейль з мінералів, вітамінів, кислот, лугів і алкоголю. які стають разом сильнішими за будь-які ліки, звичайно, споживані з вагою, але часто повідомляє ziuanews.ro.

Невеликі кількості жиру корисні для серця і судин, регулюють скорочення м’язів внутрішніх органів, у тому числі серцевого м’яза, підтримують тонус судин. Курцям також корисно вживати трохи бекону, завдяки тому, що в ньому міститься селен.

Цей мікроелемент зміцнює імунітет і перешкоджає окисленню в організмі. Таким чином, частково зменшується шкода від сигарет. Бекон також уповільнює алкогольне сп’яніння, покриваючи стінки шлунка жиром і створюючи шлункову пов’язку, яка перешкоджає швидкому всмоктуванню алкоголю зі шлунка. Алкоголь проходить далі в кишечник, де, правда, буде всмоктуватися, але поступово.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *