4 основні продукти для здоров’я печінки. Здорова печінка = здорове тіло

Печінка — це надзвичайно важливий орган, який виконує більшість функцій в організмі, їх налічується понад 500. З його допомогою відбувається переробка їжі і напоїв, метаболізм ліпідів, вуглеводів, виділення жовчі.

Щоб весь організм був здоровим, печінка повинна нормально функціонувати, і як малорухливий спосіб життя, так і безладне харчування, а також хаотичний спосіб життя, вживання алкоголю і куріння завдають серйозної шкоди цьому важливому органу. Ось що ви можете зробити, щоб зберегти його здоровим:

1. Запобігає накопиченню зайвих кілограмів

Ожиріння серйозно шкодить печінці, тому рекомендується займатися спортом, збалансовано харчуватися без жирів і фастфуду, не вести малорухливий спосіб життя.

2. Правильно зволожуйте себе

Пийте щонайменше 2 л води щодня і забувайте, що коли ви зневоднені, токсини накопичуються в організмі і не виводяться.

3. Обмежити вживання алкоголю

Надмірне вживання алкоголю призводить до руйнування клітин печінки та сприяє підвищеному ризику розвитку цирозу.

4. Робіть аналізи крові принаймні раз на рік

Робіть ці аналізи принаймні раз на рік, у тому числі на гепатит. Крім того, проти гепатиту В також є вакцина, яку добре мати.

Ось список продуктів, які допомагають печінці

1. Грейпфрут

Це фрукт, який містить антиоксиданти, які відіграють роль природного захисту печінки. Він також зменшує запалення та захищає клітини. Склянка свіжого грейпфрутового соку допомагає вивільнити детоксикаційні ферменти та вивести канцерогенні токсини. Є дослідження, які показують, що антиоксиданти в цьому фрукті мають здатність зменшувати розвиток фіброзу печінки.

2. Чорниця

Згідно з деякими дослідженнями, чорниця захищає печінку від токсинів. Завдяки вмісту ресвератролу вони приносять ряд переваг печінці, зокрема допомагають зменшити запалення.

3. Буряк

Сік цукрового буряка має здатність захищати печінку від окисного пошкодження та запалення, збільшуючи при цьому природні ферменти детоксикації.

4. Яблука

Яблука допомагають організму виробляти глутатіон, речовину, необхідну для очищення печінки від небезпечних токсинів. Вони багаті пектином, а також містять елементи, необхідні для очищення організму і виведення токсинів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *