«Якщо ви добра людина, на вас обов’язково будуть нападати…»

Про розумну взаємодію з оточенням і про те, чому обов’язково «добро повинно бути з кулаками»

Якщо ви добра людина, на вас обов’язково будуть нападати . Без будь-якої причини. Так проявляється «комплекс рятувальника», так він впливає на злих, підлих, агресивних людей, яким ви не зробили нічого поганого.

Це, як сказав би Юнг, хімічна реакція така, до вас особисто немає ніякого відношення. Так на нас реагують ті, чиє серце сповнене чорної злоби, заздрості, ненависті. Починаючи від злого охоронця і закінчуючи високопоставленим чиновником.

Рятувальник? Ну так спробуй себе врятувати! Зараз ми швиденько випробуємо твою доброту. Плюнемо в обличчя або вдаримо у спину: «Вгадай, хто вдарив тебе?». Виведемо з рівноваги, принизимо, змішаємо з брудом – щоб ти став таким же злим і підлим, як ми!

Якщо на вас постійно нападають і завдають зло без видимої причини – швидше за все, ви добра і гідна людина. І злі не можуть цього терпіти, ось і завдають вам цього болю. Шукають спосіб зачепити за живе; вщипнути або стукнути. Бажано – при всіх. Щоб ви теж озлобилися і закричали. Або розплакалися – це теж добре, це приниження!

Але злі забувають про те, що доброта і слабкість – різні речі . І якщо у людини досить сил, щоб бути доброю, терплячою, спокійною – у неї цілком достатньо сил, щоб відстояти себе. Хоча це й дуже дивує нападників. На злих нападати бояться – можна ж отримати по морді. А на добрих – безпечно. Але це – велика помилка, запевняю.

Добра людина добра свідомо. Це – її вибір. Це не від слабкості або дурості – доброта та спокій. І вміння підтримати інших – не від слабкості. А від величезної внутрішньої сили, якої злі люди позбавлені повністю, так само, як позбавлені щастя, гармонії, радості і любові. Про це вони лише в книгах читали… Фільми дивилися… Знайомі розповідали… Але у них цього ніколи не буде.

Ось і зляться, побачивши нас. І тому підлі і несподівані напади – ознака того, що ми добре справляємося зі своєю місією. Бути добрими та підтримувати інших.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *