Домашній сироп з подорожника – натуральні ліки майже від усіх хвороб

Ми всі точно знаємо, як це, коли нам погано. Ми можемо прийняти одну з багатьох пігулок, які нам тимчасово допоможуть, щоб ми могли виконувати звичайні повсякденні справи. Однак, необхідно зрозуміти, що пігулки – це не лікування. І частіше, їх вживання тільки додає проблем зі здоров’ям. Тому той, хто справді дбає про свій стан – вибирає ліки, які створила сама природа. І подорожник, в цьому відношенні – справжній доктор!

Подорожник як ліки

Багато сотень років, подорожник використовується, як ефективний засіб від багатьох хвороб. Завдяки активним речовинам, які у ньому містяться, він використовується при:

– шкірних захворюваннях

– розладі сечостатевої системи

– хворобах шлунково-кишкового тракту

 – серцево-судинних захворюваннях

На додаток до вищесказаного, необхідно додати ще кілька проблем, які вирішуються за допомогою подорожника.

– Знімає роздратування

– Допомагає при різних респіраторних захворюваннях

– Використовується, щоб поліпшити якість крові

– Знімає запалення кишківника

– Полегшує і лікує кашель

– Допомагає при інфекціях верхніх дихальних шляхів

– Стимулює імунну систему

У Болгарії були проведені клінічні дослідження про вплив листя подорожника на пацієнтів з хронічним бронхітом. І вчені зробили висновки, що подорожник відмінно знімає роздратування і біль при цьому захворюванні.

Домашній сироп з подорожника

Цей сироп найкраще підходить для тих, у кого є проблеми з диханням. Він робиться тільки з двох інгредієнтів. Листя подорожника і коричневий цукор. Помістіть листя подорожника до контейнера. Їх шар повинен бути приблизно 3 см. Важливо, щоб листя було свіжим і соковитим. Зверху листя насипте цукор. Таким чином потрібно заповнити всю місткість, не забуваючи гарненько ущільнювати листя при завантаженні.

Контейнер потрібно залишити на ніч. Вранці ви побачите, що у ньому з’явилося порожнє місце. Треба ще раз доповнити посуд шарами з подорожника і коричневого цукру.

Після того, як посуд з ліками буде повністю заповнений, його потрібно поставити у темне, тепле місце на 90 днів. По закінченню цього часу, вміст контейнера необхідно перебити за допомогою блендера. Це і буде наш чудовий сироп. Дозування для дорослих – 1 столова ложка 4 рази на день. Для дітей – 1 чайна ложка 4 рази на день. Будьте здорові!

Увага: цей матеріал несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *