Щоб у хаті водилися гроші, ось що потрібно зробити. Мені про цей pитyал колись бабуся розповідала і він таки подіяв

Товстянка — рослина, що привертає мaгію грошей в будинок. Згідно феншуй, варто лише поселити грошове дерево в житло, як твій фінансовий стан зміниться накраще У нас є всі підстави вважати, що цю інформацію корисно взяти на замітку.

Ми переконані: якщо ти мислиш позитивно, з тобою трапляються хороші речі. Дуже корисно при цьому підкріплювати думки діями, які будуть нагадувати тобі про бажаннях і мріях. Це збільшить вірогідність змін у житті на краще багато разів!

Як залучити гроші в будинок

Благородний нефритовий колір листя толстянки так нагадує колір хрустких доларових купюр! Звичайно ж, не це є причиною завести рослина.

Грошове дерево сприяє хорошій роботі мозку і підвищує фізичну активність людини завдяки тому, що у великих соковитих листках містяться ефірні олії. Рекомендується розмістити рослину на робочому столі: через деякий час ти помітиш, що робота приносить більше задоволення і грошей!

Щоб у хаті водилися гроші, проведи особливий ритyал. Перед посадкою рослини в горщик помісти на дно 6 монет, уявивши себе успішною, здоровою, багатою людиною. Під час поливу свого зеленого друга згадуй цю картинку регулярно, як можна чіткіше. Цей прийом запрограмує тебе на успіх!

Якщо у тебе в хаті вже живе доросле грошове дерево, можна просто закопати монетку в горщик. Цей талісман все одно буде працювати тобі на користь! Доречно буде прив’язати кілька червоних стрічок з монетками на гілки. Дивлячись на них, ти завжди будеш думати про те, що гроші самі йдуть до тебе в руки.

Товстянка буде добре розростатися в горщику побільше, важливо, щоб рослина отримувала багато світла. Ідеальний горщик для цієї магічної рослини — червоного або бордового кольору, припустимо також коричневий, чорний, золотий або срібний.

Не забувай протирати листочки толстянки від пилу, піклуйся про деревце, і воно віддячить тобі!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *