90% працездатного населення страждає від шийного остеохондрозу… Зупини це замкнене коло!

Мало хто повірить в той факт, що шийний остеохондроз може бути набагато небезпечнішим від онкологічних захворювань.

Проте це так! Численні пацієнти лікаря-реабілітолога Олександра Шишоніна стверджують, що краще правильно крутити шиєю, ніж все життя страждати від гіпертонії та боятися раптового настання інфаркту або інсульту.

остеохондроз

Вправи при шийному остеохондрозі

Шишонін переконаний, що саме шийний остеохондроз стає першопричиною гіпертонії та лише в 5% випадків хвороба є наслідком пухлин надниркових залоз, щитоподібної залози та патології нирок. Лікар підтверджує тісний зв’язок остеохондрозу та підвищеного тиску…

остеохондроз

Річ у тому, що з віком шийні хребці мають властивість зміщуватися та відтискати судини, які живлять головний мозок. Внаслідок цього останній отримує надзвичайно мало кисню та віддає команду серцю – качати кров із більшою частотою.

Якщо у людини слабке серце, мозок бере під контроль судини та капіляри, наказуючи їм стискатися щосили. У тому разі, якщо і капіляри ослаблені, мозок навантажує нирки, забороняючи їм відводити воду з організму. Все для того, щоб підтримати тиск всередині системи.

Внаслідок такої перебудови змінюється склад крові та збільшується кількість цукру, адже мозку необхідне посилене живлення! А коли резерви закінчуються, настає інсульт. Але таких наслідків можна уникнути, якщо вчасно зняти затиск артерій шийними хребцями.

Причиною затиску судин, як не дивно, часто стає нервове потрясіння. Виникає спазм м’язів шийного та грудного відділів. Через це порушується циркуляція крові й робота міжхребцевих дисків – хребці стають нестабільними та стискають судини.

остеохондроз

Найчастіше головним винуватцем усіх бід стає перший хребець – атлант. Саме на нього припадає максимальне навантаження. Щоб допомогти своїм пацієнтам позбутися остеохондрозу, лікар Шишонін розробив методику спеціальних вправ під назвою «шийно-церебральна терапія».

остеохондроз

За необхідності її слід доповнити спеціальною дієтою або тренуваннями за допомогою реабілітаційних приладів. Вправи можна виконувати вдома, але якщо через місяць не відбудеться істотного полегшення, варто звернутися за допомогою до лікаря. Можливо, у вашому випадку хребець або судина розташовані нетиповим чином.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *