Приємний аромат від одягу – цілком заслуга бабусі. У неї точно нафталіну в шафі немає

Бабуся моя молодець. Вона і мене навчила бути в міру кокеткою і завжди стежити за собою. Найбільше вона боялася погано пахнути. Тому не лінувалася, ходила щодня в душ, а то й не раз, користувалася парфумом і не дозволяла одягу залежатися в шафі.

У неї було 4 залізні правила, як стежити за свіжістю гардеробу, ось вони.

1. У скриньках з речами завжди зберігалися ароматичні трави, бабуся воліла гілочки полину. Гірчинка їх не лише освіжала речі. Аромат цей не люблять комахи, особливо моль, а ефірні олії ще й дезінфікують тканини.

2. Одяг, який побував у вживанні, до ящиків до чистого не повертався. У бабусі завжди було окреме місце для светра, верхньої сорочки або штанів, які надягають кілька днів поспіль. Тому чистий одяг ніколи не пах, ніби його вже разок одягли.

3. Генеральне прибирання проходило у шафах раз на кілька місяців, зазвичай на початку кожного сезону, коли перебирали зайве та перекладали те, що не будемо носити, подалі. Спочатку це дратує, але звичка виправдає себе.

4. Речі з кожної полиці необхідно дістати, протерти полицю, стіни і верх слабким оцтово-мильним розчином, а потім розчином соди, щоб остаточно позбутися запахів. Після провітрювання можна повернути на місце.

Бабуся привчала мене складати в шафу обмилки ароматного мила, але я віддаю перевагу новим шматочкам. По-перше, вони сильніше пахнуть, по-друге, у мене завжди запас мила в будинку.
Такі ось нехитрі правила, щоб удома було чисто, а ви просто дихали свіжістю, як англійська покоївка.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *