Вправи для шиї: звільняють від спазмів і нормалізують тиск

Ці 5 вправ призначені для розслаблення напружених м’язів шиї і всі разом повинні займати 4-5 хвилин в день. Якщо їх виконувати регулярно (краще вранці), то незабаром настане розслаблення м’язів шиї і верхньої частини спини, що сприятиме кращому притоку крові до голови.

5 вправ для шиї

Вправа 1.

Встаньте вільно, руки опущені. Підніміть плечі якнайвище. Тримаючи їх у цьому стані, відведіть назад наскільки можливо, опустіть і поверніться у вихідне положення, роблячи таким чином кругові рухи плечима досить швидко.

Повторіть вправу 25 разів, щоб плечі безперервно описували кругові рухи.

Вправа 2.

Те ж саме, що і у вправі 1, тільки в зворотному напрямку. Відведіть плечі назад, потім підніміть якомога вище, переведіть вперед, опустіть і поверніться у вихідне положення. Повторіть безперервно 25 разів.

Вправа 3.

Опустіть підборіддя якомога нижче на груди, шию розслабте, потім підніміть голову і відкиньте її якомога далі назад.

Повторіть 12 разів.

Вправа 4.

Опустіть підборіддя на груди як в попередній вправі, потім плавно поверніть голову наліво, відкиньте назад, поверніть направо, поверніться у вихідне положення.

Круговий рух має бути рівномірним, з максимальною амплітудою, але без напруги.

Повторіть вправу в протилежному напрямку. Повторіть 6 разів в одну сторону, 6 – в іншу.

Вправа 5.

Поверніть голову якомога більше наліво (тіло повинно залишатися прямим), поверніться у вихідне положення. Поверніть голову якомога більше направо.

Повторіть 10 разів в повільному темпі.

Один рух можна робити в різному ритмі і ефект буде різний.

Спробуйте зробити вправу 3 всього один раз, але як можна повільніше і з затримкою голови в крайніх положеннях. Така вправа нормалізує високий і низький тиск.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *