Ось що трапиться з вашим організмом, якщо ви будете приймати риб’ячий жир щодня

За даними ВООЗ, близько 1/3 всіх смертей пов’язані з серцево-судинними захворюваннями. Проте більшість жителів приморських регіонів менше стикаються з серцевими проблеми. Секрет у продукті, про який кожен чув – риб’ячий жир. Риб’ячий жир містить незамінні жирні кислоти, такі як омега-3 і омега-6, які допомагають зберегти наше серце і судини здоровими.

Зменшується ризик серцевих захворювань

Перелік здорових властивостей риб’ячого жиру завжди починається з його позитивного впливу на рівень холестерину в організмі. Жирні омега-3 і омега-6 кислоти, які містять риб’ячий жир, знижують ризик серцевих захворювань, тому що рівень тригліцеридів падає, наліт на внутрішніх артеріях розсіюється, а артеріальний тиск знижується.

Омега-3 містить DHA або докозагексаєнову кислоту, яка зберігає клітинні мембрани здоровими і зміцнює з’єднання нервових клітин. Ці властивості дозволяють використовувати риб’ячий жир як спосіб запобігання хвороби Альцгеймера.

Численні дослідження також показали, що риб’ячий жир стимулює функцію мозку, покращує час реакції і швидкість прийняття рішень

Зміцниться імунна система

У багатьох країнах поліненасичені кислоти додаються до звичайних продуктів, таких як масло або маргарин. Справа в тому, що це додаткове джерело омега-3, що міститься в риб’ячому жирі, і стимулює вироблення простагландинів. Вони роблять імунну систему сильнішою і допомагають організму боротися з інфекцією.

Покращиться витривалість

Жирні кислоти, омега-3 і риб’ячий жир дійсно працюють.

Вчені підтверджують це: після регулярного прийому цих поживних речовин організм починає використовувати жир під час тривалих тренувань, зберігаючи запас глікогену для більш складних вправ. Це збільшує потенційний час тренування спортсменів.

Зменшаться проблеми моторики тіла

У середині минулого століття було помічено, що люди, які живуть біля моря і їдять рибу, рідше страждають болями в суглобах. Це відбувається тому, що суглоби потребують жиру: без жиру тканини суглоба втрачають еластичність, що в кінцевому підсумку призводить до травм. Звичайно, риб’ячий жир не дуже ефективний при лікуванні артриту, але він, безумовно, дуже корисний для запобігання цій проблемі.

Швидше відновлення енергії після тренувань

Під час досліджень, де учасники мали оцінювати ефект від прийому омега-3 кислот, вони стверджували, що кількість запальних процесів і інтенсивність м’язових болів після тренувань зменшилася.

Експерименти на м’язах показали, що поліненасичені жирні кислоти здатні захищати нервові клітини від травм і запобігати їх загибелі. Прийом риб’ячого жиру регулярно не зробить вас суперменом, але, безумовно, допоможе вам тренуватися частіше і з більшою інтенсивністю.

Полегшиться подолання стресу

Поліненасичені кислоти можуть збільшувати виробіток серотоніну, гормону, відповідального за гарний настрій. Отже, вам буде легше боротися зі стресом. У деяких випадках риб’ячий жир навіть призначають дітям з гіперактивністю і дефіцитом уваги. За даними дослідження, риб’ячий жир може навіть позитивно впливати на людей з шизофренією та іншими психічними захворюваннями.

Очний тиск зменшиться

Лікарі можуть призначати риб’ячий жир для людей з глаукомою. Справа в тому, що жирні кислоти допомагають видалити рідину очей, що призводить до зниження очного тиску. Звичайно, риб’ячий жир не можна сприймати як повноцінне лікування, але багато дослідників досі вважають, що додаткові джерела омега-3 можуть бути способом запобігання проблем із очима.

У вас буде додаткове джерело вітамінів і мінералів

Риб’ячий жир також містить цілий набір мінералів і вітамінів. Вітаміни можуть змінюватися в залежності від типу риби і багатьох інших факторів, тому риб’ячий жир не можна приймати як мультивітамін.

Однак риб’ячий жир як додаткове джерело вітамінів А і D може допомогти вам позбутися ламкого волосся і краще поглинати кальцій і фосфор. Історично, використання риб’ячого жиру було призначено для тих, кому не вистачало вітаміну D, і його призначали дітям для запобігання рахіту.

Покращиться стан шкіри

Риб’ячий жир позитивно впливає на шкіру, оскільки кислоти омега-3 можуть зберігати колаген – еластичну основу нашої шкіри, що запобігає появі зморшок. Вік і постійний стрес зменшують кількість колагену, що робить шкіру сухою.

Додаткове джерело поліненасичених жирних кислот також може допомогти при акне. Серед усіх жирних кислот омега-3 має найсильніший імуномодулюючий ефект, який прискорює загоєння.

Буде легше дотримуватися дієти

Під час дослідження вчені виявили, що регулярний прийом риб’ячого жиру знижує апетит і створює відчуття насичення після їжі.

Крім того, деякі вчені вважають, що додаткове джерело омега-3 підвищує здатність організму розщеплювати жири. Таким чином, замість того, щоб зберігати жири, тіло буде використовувати їх як джерело енергії для повсякденної діяльності. Найбільш важливо пам’ятати про риб’ячий жир, що він має багато калорій.

Розмір грудей збільшиться

Дослідження показують, що поліненасичені жири можуть збільшити розмір грудей. Можна їсти оливкову олію, сухі боби, тофу або водорості, або просто взяти печінку тріски. Це природний спосіб, що стимулює ріст грудей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *