Розблокувати сідничний нерв і позбутися від нестерпного болю дуже легко: треба всього лише робити ці дві вправи кожен день

Сідничний нерв є найбільшим з усіх нервів нашого тіла.

Він бере начало в області попереково-крижового сплетення, його волокна проходять через всю ногу, забезпечуючи її іннервацію. У зв’язку з цимзащемлення сідничного нерва— це пекельний біль і дискомфорт. А в деяких випадках — навіть втрата на деякий час працездатності.

На щастя існують спеціальні вправи, які здатні позбавити тебе від больових відчуттів. Дві найбільш ефективні вправи, за допомогою яких ти з легкістю зможешрозблокувати сідничний нерв.

Вправи для сідничного нерва:

ВПРАВА № 1

Ляж на рівну поверхню. Зігни ногу.

Утримуй зігнуту ногу двома руками й повільно направляй її до грудей наскільки це можливо.

Утримуй її в такому положенні мінімум 30 секунд.

Поверни ногу у вихідне положення і повтори вправу ще 2 рази.

ВПРАВА № 2

Ляж на рівну поверхню. Зігни ноги в колінах.

Схрести ноги так, як показано на малюнку, підтримуючи їх при цьому руками. Перебувай в такому положенні 30 і більше секунд.

Повернися у вихідне положення. Повтори вправу ще 2 рази.

Дані вправи можна робити окремо або в комплексі. Їх схвалюють лікарі й раджу робити своїм пацієнтам. Щоб запобігти недуги, пов’язані з защемлення сідничного нерва, варто приділити чимале місце фізичній активності. Ходи багато пішки, роби ранкову гімнастику, а після робочого дня роби запропоновані нами вправи.

Не займайся самолікуванням! Якщо біль у спині віддає в ногу, звернися до лікаря, щоб він підтвердив діагноз і призначив лікування.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *