Завжди тримайте під рукою! Дивовижні властивості активованого вугілля

Активоване вугілля — це адсорбувальний засіб. Він ніби притягує токсини і інші шкідливі речовини і виводить їх з організму. Це властивість, а також чорний колір робить вугілля універсальним засобом.

 А ви знаєте, як отримують активоване вугілля?

Насправді, це шкаралупа кокосових горіхів або дерева після термічної обробки без доступу до повітря. Цей матеріал є пористим й чудово поглинає інші молекули. Основні переваги вугілля:

Безпечний для слизових оболонок.

Добре виводиться з кишківник.

Не токсичний.

Не порушує мікрофлору кишківника.

Вугілля дійсно є незамінним у нашій домашній аптечці. Однак вживати його у великих кількостях протипоказано, адже цей абсорбент поглинає не лише токсини, а й корисні речовини у нашому організмі. Від зловживання цим препаратом можуть з’явитися і побічні ефекти:  це діарея або закреп.

На що впливає активоване вугілля?

Баланс рН. Активоване вугілля збалансовує рівень кислотності та запобігає неприємному запаху в ротовій порожнині. Подрібніть 2 таблетки і буквально занурте в цей порошок змочену водою зубну щітку. Так чистити зуби можна 2 рази в тиждень, особливо ретельно зосереджувати увагу на плямах.

Похмілля. Напевно, багатьом знайомі неприємні відчуття, які проявляються вранці після веселої вечірки. Запобігти нудоті, головному болю і слабкості допоможе доза активованого вугілля, прийнята перед вечіркою.

Вугрі та чорні цятки. Чорну маску від вугрів можна приготувати самостійно буквально за копійки. Для цього потрібно подрібнити 3 таблетки активованого вугілля, додати столову ложку желатину, залити суміш трьома столовими ложками води і ретельно розміщувати. Отриману субстанцію слід нанести на проблемні ділянки шкіри, залишити на 15 хвилин, а після — зняти.

Старіння. Вугілля також запобігає передчасному старінню шкіри, оскільки поглинає шкідливі токсини, які пошкоджують нирки та печінку. А саме від цих фільтраційних органів залежить стан шкіри.

Холестерин. Вугілля знижує рівень холестерину в крові майже на чверть.

Здуття живота. З цією проблемою можуть стикнутися люди будь-якого віку. Щоб позбутися здуття живота, потрібно приймати по 500 мг абсорбенту зі склянкою води за годиною до їжі.

Очищення води. Вугілля володіє чудовими фільтраційними властивостями, тому його можна використовувати як природний фільтр для питної води. Він видаляє фторид, що важливо для правильного функціонування нирок, печінки, та й всієї імунної системи.
А коли ви використовуєте активоване вугілля?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *