Найкращий домашній засіб від грибка нігтів, всього з 2 інгредієнтів

Пожовтіння і відшаровування нігтьової пластини, поява тріщин і свербіння між пальцями – симптоми грибкової інфекції. Статистика свідчить, що кожен 5-й мешканець Землі страждає від цієї проблеми.

Знижений імунітет, тісне взуття, зайва пітливість ніг, зайва вага – фактори, що сприяють зараженню.

Якщо ви помітили у себе на ногах прояви грибка, слід діяти негайно!

Засоби народної медицини не раз доводили свою ефективність. Пропонуємо натуральний засіб від грибка, що складається всього з 2 інгредієнтів.

Звичайна харчова сода і яблучний оцет в наші дні є на кухонній полиці майже у кожної господині. Саме при за допомогою цих засобів можна нанести нищівний удар по грибку.

Змішайте яблучний оцет і теплу воду в співвідношенні 1: 3, налийте в таз і потримайте в цьому розчині ноги 20 хвилин. Після цього витріть їх насухо. Знову налийте в таз теплу воду (2 л) і розчиніть в ній 2 ст. л. харчової соди. Потримайте ноги в цій ванні 15 хвилин, ретельно витріть всі уражені грибком ділянки нігтя (вони легко відстануть).

Щоб перемогти грибкову інфекцію, потрібно проробляти цю процедуру щовечора до повного відростання здорових нігтів. Суть методу в тому, що грибок гине в кислому середовищі, а сода перешкоджає його подальшому поширенню.

У запущених випадках можна після ванночки змащувати нігті маслом чайного дерева: воно також відмінно зарекомендувало себе як ефективний протигрибковий засіб .

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *