Пийте цей напій щодня і Ви забудете про ліки

Сік буряка найцінніший сік для утворення червоних кров’яних кульок і для поліпшення складу крові взагалі. Жінкам він особливо корисний, якщо його пити мінімум 0,5 літра (в суміші з морквяним соком) щодня.

Один тільки буряковий сік, при вживанні більше одного винного келиха за раз, може викликати очисну реакцію, а саме: невелике запаморочення або нудоту.

Досвід показав, що в перший час краще пити суміш, де переважає морквяний сік, а потім поступово збільшувати кількість бурякового соку; тоді організм краще перенесе його корисну очисну дію. Зазвичай достатньо від 1 до 1,5 склянок бурякового соку 2 рази на день.

Під час менструальних розладів сік буряка дуже корисний, особливо, якщо під час цього періоду сік пити невеликими порціями, не більше одного винного келиха (50-100 грам) два або три рази на день.

Під час клімактеричного періоду така процедура дає набагато більший і постійний ефект, ніж дія ліків, бо неорганічна синтетична хімічна речовина не може дати більше, ніж тимчасовий заспокійливий ефект.

Після прийняття подібних ліків або синтетичних гормонів часто страждають від того, що організм намагається вивести ці неорганічні речовини. В кінцевому рахунку, страждає той, хто приймає ліки, а не той, хто рекламує або призначає їх.

Природа дала в наше розпорядження природні способи, за допомогою яких ми можемо шукати здоров’я, енергію, силу і живучість. Вона наділила нас також, в більшій чи меншій мірі, розумом, здатним осягнути знання.

Коли ми використовуємо наш розум – природа посміхається нам. А коли ми не користуємося ним, то вона стоїть поруч, з безмежним терпінням і співчуттям дивуючись з того, чому її створення виявилося таким дурним.

Незважаючи на те, що фактичний вміст заліза в червоному буряку невисокий, все ж через його високу якість вона є чудовим харчуванням для червоних кров’яних кульок.

Найбільш позитивною властивістю хімічних елементів в червоному буряку є те, що в ній міститься більше 50% натрію і тільки 5% кальцію.

Це співвідношення є цінним для підтримки розчинності кальцію, особливо, коли внаслідок вживання вареної їжі, в організмі накопичився неорганічний кальцій в кровоносних судинах, наприклад, при розширенні і затвердінні вен або згущення крові, викликають високий тиск крові і інші види порушення серцевої діяльності.

Двадцятивідсотковий вміст в червоному буряку калію забезпечує загальне харчування для всіх фізіологічних функцій організму, тоді як восьмипроцентний вміст хлору є чудовим органічним очищуючим засобом для печінки, нирок і жовчного міхура, стимулюючи також діяльність лімфи у всьому тілі.

Суміш морквяного і бурякового соків забезпечує високий вміст фосфору і сірки з одного боку і калію та інших лужних елементів з іншого боку. Все це, разом з високим вмістом вітаміну “А”, є найкращим природним будівельником кров’яних клітин, особливо червоних кров’яних кульок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *