Ось, чому крутиться світ і темніє в очах, якщо різко встати!

Запаморочення – це серйозний симптом. Якщо у вас часто паморочиться в голові, це привід звернутися до медиків. Далі ми розповімо, що це може означати і чому своєчасне лікування дуже важливе.

5 причин запаморочення

1. Вік

Фахівці вважають, що люди, які належать до вікової категорії старше 60 років, переживають запаморочення набагато частіше за інших. В чому ж причина?

2. Зневоднення організму

Запаморочення може бути наслідком зневоднення. Останнє виникає, коли людина не вживає достатнього об’єму води. Положення можуть погіршити фізичні навантаження. Необхідно знати, що в організмі дорослого чоловіка міститься 60% води, дорослої жінки – 55%. Що це означає?

Якщо ви важите від 50 до 80 кг, вам потрібно випивати як мінімум 2 л водички в день. Якщо ваша вага в діапазоні від 80 до 100 кг, тоді випивайте мінімум 2,5-3 л води в день.

3. Прийом певних медикаментів

Якщо лікар прописав вам седативні препарати або ліки для підвищення (або зниження) тиску, потрібно пам’ятати, що їх прийом може спровокувати такий стан як запаморочення.

Якщо ви простежуєте зв’язок між початком прийому нових ліків і появою запаморочення, необхідно обговорити цю проблему з вашим лікарем. Швидше за все, даний медикаментозний засіб вам не підходить, і лікар може підібрати альтернативні ліки.

4. Щитовидна залоза

Щитовидка може викликати цілий ряд ускладнень зі здоров’ям. У тому випадку, коли щитовидна залоза продукує зайвий обсяг тиреоїдного гормону, з’являється гіпертиреоз. А коли вказаний гормон продукується недостатньо, виникає гіпотиреоз.

Запаморочення є одним із симптомів, що у людини, ймовірно, існують проблеми зі щитовидною залози. Якщо крім запаморочення людина відзначає пригнічений настрій, апатію, посилене випадіння волосся, надмірний апетит або, навпаки, відсутність апатиту, має сенс записатися на прийом до лікаря.

5. Знижений артеріальний тиск

Запаморочення може бути сигналом того, що у людини низький тиск. Даний стан носить назву гіпотонія.

Коли тиск падає нижче відміток 105/70, хворий відчуває слабкість, занепад сил, дзвін у вухах. Цьому стану можуть супроводжувати такі симптоми як головний біль, нудота і запаморочення.

Будьте уважні до свого здоров’я. Якщо помітили у себе описані симптоми, запишіться на прийом до свого лікаря, щоб він поставив точний діагноз і призначив лікування.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *