Розчин, який витягує з нiг весь бiль! Нарешті сплю спокійно

Кілька років тому по ночах крутило і вивертало ноги – не знала, куди і як їх покласти. У підсумку безсонні ночі, недосипання, втома і дратівливість. Але ж ноги наша опора на все життя

Але я знайшла для своїх ніжок лікування!

Нам знадобиться:

  • Господарське мило;
  • Морська сіль – 2 ст.л.;
  • Харчова сода – 2 ст.л.;
  • Йод – 10 крапель;
  • Гаряча вода (така, яку ви зможете витерпіти) – 2-3 л.

Застосування:

1. У тазик або відро наливала 2-3 л теплої води, розводила господарське мило (туалетне не годиться!), Щоб вода стала білою, як молоко.

2. Додавала по жмені харчової соди та морської солі (підійде будь-яка), перемішувати до розчинення, додавала гарячої води з чайника, яку могла терпіти, ще раз розмішувала, додавала 10 крапель йоду.

3. Опускала ноги в цей розчин по щиколотку на 15 хвилин – ні хвилиною більше, інакше почнеться зворотний процес! За цей час розчин витягує з ніг весь біль.

4. Ноги витирала рушником, змащувала кремом або лікувальною маззю (можна оливковою олією), масажувала ступні, одягала вовняні шкарпетки й лягала спати.

5. Розчин використовувала 3 рази, кожен раз підігріваючи до терпимої температури та додаючи ще по 10 крапель йоду, тримала ті ж 15 хвилин.

6. Після 3 використання готувала свіжий розчин.

7. Зробіть 10-12 процедур (днів), потім перерва, далі по самопочуттю. У кого проблеми з венами (варикоз і тромбофлебіт), розчин робіть не гарячим, а теплим

Після першої процедури я спала спокійно, а після 10-ти процедур забула, як мої ноги смикало і вивертало. Мої ніжки сказали спасибі за таку турботу!

Якщо у вас проблеми з венами, необхідно використовувати не гарячу воду, а теплу.

Лікування я тепер проводжу іноді, коли потрібно. Мої сусіди дачниці теж користуються цим рецептом, всі задоволені!

Як ви боретеся з болем у ногах?

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *