Навіщо пити кефір з насінням льону вранці – всього 2 вагомі причини

Вже до 25 років наш організм встигає накопичити багато непотрібного, і цей «запас» з кожним днем ​​буде тільки збільшуватися.

Важкий тягар токсинів і жирового прошарку змушують тіло старіти швидше, в першу чергу страждає шлунково-кишковий тракт, серцево-судинна система і шкіра.

Щоб цьому запобігти існує багато способів чищення організму, «Отож» пропонує один з найбільш м’яких: введення в раціон напою, який працює як щітка для шлунка. Складається він з двох простих компонентів – насіння льону і кефіру.

Що очищає напій

Не ряжанка, не молоко і не йогурт, а саме кефір. З усіх молочних продуктів тільки він містить дріжджі, палички та стрептококи, здатні створити дружню флору в товстому і тонкому кишківнику – справа саме в них. Ось чому підійде не тільки молочний кефір, але навіть кефір на воді.

Насіння льону містять жирні омега-3 кислоти, що розчиняють калові камені та загоюють слизову. Однак тільки цільне або крупно подрібнене насіння працює як щітка для шлунка. Розбухаючи, вони наповнюють його, надовго даруючи відчуття ситості й одночасно очищаючи стінки кишківника.

Напій для схуднення

Вживання кефіру з льоном стимулює тіло до схуднення, регулює рівень холестерину в крові та нормалізує ліпідний обмін. Для ефективної чистки шлунково-кишкового тракту, відновлення організму і зниження ваги вкрай важливо приймати напій за спеціальною програмою, яку ви знайдете в кінці статті. Цей метод буде актуальний для тих, хто помічає такі ускладнення зі здоров’ям.

  • запальні процеси в органах дихання
  • запальні процеси шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразки)
  • коліти
  • хвороби сечостатевої системи
  • зайва вага

Курс детоксикації організму

Програма розрахована на 21 день. Якщо ви давно не влаштовували генеральне прибирання для шлунка, лікарі рекомендують повторити його через 2 тижні. А для підтримки ефекту потрібно повертатися до курсу раз на пів року.

  • Перший тиждень: на сніданок випивайте 100 мл кефіру з 3 ч. л. лляних зерен (їх краще подрібнити в ступці прямо перед вживанням).
  • Другий тиждень: 100 мл кефіру з 6 ч. л. лляного насіння на сніданок.
  • Третій тиждень: 150 мл кефіру з 9 ч. л. лляного насіння на сніданок.

Привчіть себе випивати склянку гарячої води за 40 хвилин до цього, щоб запустити організм (як відомо, рано вранці наше тіло ще не готове перетравлювати їжу, і йому потрібно допомогти). Пам’ятайте, що це повинен бути ваш єдиний сніданок! Кефір з насінням на ніч не показав такої ефективності, краще порадуйте себе білковою вечерею з курячої грудки або яєць.

Навіть якщо ви почнете жувати столову ложку насіння льону перед сніданком, це вже дасть свої плоди – корисний корисняк для підтримки результату після проходження курсу очищення.

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлюючий характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *