Життя без варикозу – це просто! Ось, як з легкістю від нього позбутися і не соромитися своїх ніг

Варикоз  в наш час зустрічається досить часто.

Це не лише естетична проблема, оскільки може призвести й до серйозних ускладнень.

Жінки стикаються з цим захворюванням у два рази частіше ніж чоловіки. У багатьох випадках виникнення цієї хвороби має спадкові передумови, особливо якщо є вроджена слабкість сполучної тканини, стінок венозних судин і м’язів. Якщо хтось з батьків страждає варикозом, то існує велика ймовірність, що дитина також буде мати ці проблеми.

Також великий вплив на розвиток цієї хвороби має спосіб життя та професія. Так, одноманітна поза протягом дня, як довге стояння, так і довге сидіння і ходіння є дуже шкідливими для стану наших ніжок.

Ознаки варикозу

До основних симптомів варикозного розширення вен відносяться:

вени темно-фіолетового або синього кольору;

загострення хворобливих відчуттів після довгого сидіння або стояння;

скручений або опуклий зовнішній вигляд вен, часто з горбками;

тяжкість або слабкість в ногах;

печіння, пульсація, набряки та судоми в нижніх кінцівках.

Лікування варикозу, особливо важких його форм, проходить виключно під наглядом лікаря. Але ми вам пропонуємо вправи, які допоможуть покращити кровообіг та зменшити хворобливі відчуття. Також ці вправи є чудовою профілактикою цього захворювання.

5 асан йоги, які допоможуть позбутися варикозного розширення вен:

1. Віпаріта карані

Потрібно лягти біля стіни та розмістити на ній ноги. Також варто підтягнути таз. Це можна зробити, підставивши під таз згорнуті рушники або спеціальні валики. Затриматися в такій позі на 2 хвилини, при цьому глибоко дихати і розслабитися.  Дихайте глибоко, без напруги. Розслабтеся і затримайтеся в цій позі на 1-2 хвилини.

Після цієї асани слід лягти на спину, витягнути та розслабити ноги, а руки розмістити вздовж тіла. Полежати декілька хвилин.

2. Навасана

Сядьте на підлогу й відхиліть спину назад, приблизно на 60 градусів, а ноги потрібно зігнути в колінах та відірвати від підлоги. Дихати рівномірно та плавно. Тримати позу 30 секунд, а потім відпочити і щераз повторити.

3. Баддха Конасана

Сидячи на підлозі, потрібно ступні ніг зімкнути між собою, а коліна розвести в сторони. Також намагайтеся опустити коліна максимально в сторони. Спина при цьому має бути пряма. Виконувати вправу 30 секунд.

4. Уттанасана

Встаньте рівно, а ноги розмістіть на ширині плечей. Після цього зігніться до підлоги так, щоб скласти навпіл тазостегнові суглоби. Ви маєте відчувати, як розслабляється спина. При цьому долонями можете обхопити гомілки. Повертатися в гору слід повільно без різких рухів.

5. Вірасана

Сядьте на коліна, але розставте стопи в сторони так, щоб вони торкалися стегон. Сидіти в такому положенні 3 хвилини, спина при цьому має бути рівна, а голову не можна нахиляти вниз.

Звертаємо вашу увагу, що для досягнення ефекту не потрібно виконувати всі п’ять асан. Досить вибрати одну, За бажанням вам не обов’язково робити п’ять асан, можете вибрати лише ті, які вам до вподоби і робити їх регулярно.

Будьте здоровими!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *