Після 40 років, коли лягаєте спати — залишайте на тумбочці завжди ці 3 речі. Важливо для порятунку вашого життя!

Спосіб життя сучасної людини позначається на її здоров’ї не кращим чином — все більше старечих хвороб зустрічаються у молодих людей.

Ви можете пережити серцевий напад або інсульт в будь-який несподіваний момент, найчастіше — вночі. Потрібно бути завжди готовим прийняти черговий удар долі.

Ось які 3 речі потрібно тримати на столику біля ліжка, щоб хвороба не застала вас зненацька.

  1. Стакан води.

Він допоможе при прискореному серцебитті: рідина, проходячи по стравоходу, тисне на серце і нормалізує його роботу. Перед тим, як випити його, потрібно сядьте, розслабтеся і протягом декількох хвилин глибоко подихайте.

Причини тахікардії виявити складно: це може бути страх, переживання і хвилювання, надмірне вживання кофеїну, низький або високий тиск.

Проте, стакан води завжди допоможе відновити серцевий ритм.

  1. Звичайна голка.

Вона може знадобиться при інсульті. Коли він відбувається, капіляри в мозку лопаються, з них витікає кров, пошкоджуючи життєво важливі центри. Це може викликати незворотні зміни і навіть смерть.

У цей момент необхідно зменшити тиск крові — проколоти голкою кінчики всіх десяти пальців на руках так, щоб витекла кров. Проколи робіть в міліметрі від нігтя. Кровотеча з пальців призведе хворого до тями. Після цього негайно викличте швидку.

  1. Дві таблетки аспірину.

Найбільш небезпечними для життя є легкі серцеві напади.

Під час таких нападів болю в грудях може і не бути, як і дискомфорту в лівій стороні тіла.

Хворий може скаржитися на нудоту, його буде кидати в холодний піт, і вже потім він відчує біль в області серця.

Людям в такому стані потрібно негайно прийняти 2 капсули аспірину, а потім випити трохи води. Після цього відразу ж звернутися до лікаря і не забути повідомити медикам про прийнятий аспірин. Чекати швидкої допомоги краще в положенні сидячи.

Прислухайтеся до цих порад — побережіть своє здоров’я!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *