Крутий метод! Вистачило тижня, щоб я забула про стрес та втому: 4 простих вправи

Вправи для зняття стресу

Уявний водоспад

Уявіть себе під водоспадом. Відчуйте, як вода обтікає ваше тіло, почуйте, як вона дзюрчить, вдихніть її свіжий аромат. Відчуйте, як вся напруга, що назбиралася – змивається.

Розслабляємо плечі

В умовах сучасного життя напруга має тенденцію накопичуватися в плечовому поясі і в шийному відділі хребта. Щоб розслабити плечі, спочатку підніміть їх вгору, а потім плавно опустіть вниз. 

Знову підніміть плечі вгору і відчуйте напругу м’язів. 

Повторіть рух ще кілька разів, голосно видихаючи, коли опускаєте плечі. На видиху уявляйте, що всі ваші проблеми і тривоги залишаються далеко-далеко внизу.

Відчуйте, як ваша голова звільняється від зайвих думок.

Поплескування

Всі ми знаємо, що легке поплескування по плечу здатне підбадьорити у важкий момент. Радимо скористатися цим жестом, щоб зняти напруження у себе самого. Сконцентруйтеся на місці, де відчуваєте напругу. Розслабте зап’ястя і поплескайте його.

Руки та ноги

Все геніальне просто: щоб розслабити м’язи, потрясіть руками і ногами. Це допомагає відновити гнучкість сполучних тканин м’язів, підвищити еластичність судин, прискорити рух лімфи.

Підніміть випрямлену праву руку перед собою до рівня очей. Потрясіть нею, уявляючи, ніби м’язи бовтаються навколо кісток. Сконцентруйтеся на нервових закінченнях. 

Проробіть вправу з лівою рукою, але перед цим порівняйте відчуття по обидва боки свого тіла. 

Так само потрясіть ноги, тільки робіть це сидячи, тримаючись за стілець обома руками.

Ось такі вправи для зняття стресу розробив Ерік Франклін. Спробуйте і обов’язково поділіться своїми враженнями в коментарях. Будьте здорові та зберігайте душевний спокій !

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *